Opisz urządzenie elektryczne po angielsku

Pobierz

Może komuś przyda się jako wzór przy odrabianiu zadania.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'urządzenie elektryczne' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Tłumaczenia w kontekście hasła "urządzenia elektryczne" z polskiego na angielski od Reverso Context: Wagony towarowe wyposażone w urządzenia elektryczne powinny posiadać wystarczające zabezpieczenie przed porażeniem elektrycznym.Przykłady użycia - "urządzenie elektryczne" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Dla pracujących w anglojęzycznym środowisku ta kategoria to strzał w dziesiątkę!Po zakończeniu pracy każda grupa odczytuje swoją instrukcję.. Uczniowie rozwiązują krzyżówkę z hasłem - ELEKTRYK (ćwiczenie 5).. Polish Komputer jest narażony na zagrożenia w takim samym stopniu, jak każde inne urządzenie elektroniczne podłączone do Internetu za .. "urządzenia elektryczne" po angielsku .. Elektryczne urządzenia do zaparzania do kawy i herbaty, elektryczne urządzenia do gotowania jajek, elektryczne płyty grzejne, gofrownice elektryczne, grille elektryczne, elektroniczne urządzenia do fondue, tostery elektryczne, .Opis wyglądu zewnętrznego w języku angielskim..

Wyposażenie biura po angielsku.

muszę opisać morze bałtyckie po angielsku, a później Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: paulcia12 29.3.2010 (21:09) mam napisać pocztówkę po angielsku mam korzystać z opisu z obrazka z Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: lukaszrola03 8.4.2010 (09:46)Mają one pomóc ochronić urządzenia elektryczne przed zapaleniem oraz wykrywać przegrzania, po czym natychmiast rozłączać obwód elektryczny.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Dlatego, przyda nam się również lista spójników, które możemy wykorzystać w tekście opisującym nasz dzień.Wyłącznik różnicowoprądowy, potocznie różnicówka, wyłącznik przeciwporażeniowy, bezpiecznik różnicowoprądowy (w użyciu są angielskie skrótowce RCD, od residual current device, i RCCB, od residual current circuit breaker) - elektryczne urządzenie zabezpieczające, które rozłącza obwód po wykryciu, że prąd elektryczny z niego wypływający nie jest równy prądowi wpływającemu.Żarówka-elektryczne, temperaturowe źródło światła, w którym ciałem świecącym jest rozżarzony na skutek przepływu prądu, zazwyczaj do temperatury ok. 2500-3000 K drut z trudno topliwego materiału (pierwotnie grafit, obecnie wolfram) umieszczony w bańce szklanej.electric blanket - koc elektryczny fan - wiatrak fire alarm - alarm pożarowy iron - żelazko ironing board - deska do prasowania lamp - lampa light - światło sewing machine - maszyna do szycia stereo - wieża telephone - telefon TV - telewizja vacuum cleaner - odkurzaczTablet - komputer przenośny o rozmiarach większych niż telefon komórkowy lub smartfon, którego główną właściwością jest posiadanie dużego ekranu z zastosowaną technologią Multi-Touch.W przeciwieństwie do większości klasycznych urządzeń tablet PC tablety nowszego typu nie posiadają fizycznej klawiatury, użytkownik posługuje się klawiaturą wirtualną, dotykając ekran .Opis siebie po angielsku..

elektryczne.

Bardzo silna kolokacja.. Opis siebie - wersja angielska My name is Tomasz.. Urządzenie należy wykorzystywać tylko tak, jak jest to opisane w tej instrukcji obsługi.. urządzenia gadgetry +1 znaczenie.. Hammer - Młotek Mallet - Młotek drewniany Ax (axe) - Siekiera/topór (Hand) saw - Piła Hacksaw - Piłka do metaluNasi towarzysze niedoli, czyli przedmioty i przybory, które otaczają nas w pracy.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:prodiż po angielsku .. Uczniowie wykonują ćwiczenie 4, wybierają właściwą odpowiedź (odpowiedzi - materiał pomocniczy nr 2).. Poniżej prezentujemy tłumaczenia poszczególnych wyrazów.. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, adres: 15-617 Białystok ul. Nowosielska 50, @: .. Instrukcję należy zachować do ewentualnego zastosowania w przyszłości.. Urządzenie ma być wymyślone np włanczanie światła leżąc na kanapie bez użycia rąk to taki przykład .proszę pomóżcie!. W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym .Opis dnia po angielsku: spójniki.. Zbiorniczek na wodę napełnić wodą destylowaną Termostatem ustawić pożądaną temperaturę, zależną od prasowanej tkaniny (patrz: metka na ubraniu) Przewód włączyć do gniazdka sieci elektrycznej stroną zakończoną wtyczką Zapalenie się czerwonej lampki sygnalizuje pracę urządzenia, a nie alarm.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Przykład, jak można opisać siebie po angielsku.

zaprojektować kolorowy plan lekcji w języku angielsk.. Ułóż 5 pytań i odpowiedzi do pytań do tekstu My own .accident - Wypadek; accumulator - Akumulator; alternating current - Prąd przemienny; amplifier - Wzmacniacz; automatic fuse - Bezpiecznik instalacyjny; button - Przycisk; cable core - Żyła; capacitor - KondensatorWitam wszystkich !. Dla urządzenia elektrycznego nie ma znaczenia, jakim rodzajem prądu elektrycznego będziemy go zasilać, ważne jest tylko jego napięcie.. Dla urządzenia elektrycznego ma znaczenie, jakim rodzajem prądu elektrycznego i o jakim napięciu go zasilamy.Popularne narzędzia po angielsku.. Przykłady użycia - "urządzenie elektroniczne" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Większość tych przedmiotów i narzędzi znajdziemy w piwnicy lub garażu każdego mężczyzny.. Upewnić się, że jeszcze nie odcięli nam prądu.. Nie mogą to być pojedyncze zdania, każde na inny temat.. Mam do napisania na ok pół strony A4 opis działąnia wymyślonego urządzenie po angielsku ,z użyciem strony biernej asem z angielskiego nie jestem więc prosze o pomoc z tym zadaniem .. Można nim drukować listy .Przed włączeniem tego urządzenia prosimy o dokładne zaznajomienie się z niniejszą instrukcją nawet jeżeli używają Państwo produkt podobnego typu..

Nasz opis dnia po angielsku musi być spójny.

MATERIAŁ POMOCNICZY NR 1 Prąd elektryczny to uporządkowany ruch ładunków elektrycznych.Żelazko ustawić na podstawce.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Polish Każda z nich to niezwykłe urządzenie elektryczne .Opisz jakąś okazję do świętowania po angielsku .pro.. Proszę o rozwiazanie bardzo ważne do matury; Uzupełnij tabelkę.. elektryczny electric +3 znaczenia.electrical device kolokacja.. urządzenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt