Argumenty globalistów i

Pobierz

Przesiedlenia uchodźców są smutne, ale wojna w ogóle służy WSZĘDZIE tylko interesom globalistów i pośredników władzy.. I co się stało?. :- ( PiS zabił więcej ludzi, a ja nie zamierzam rodzić dzieci które będą oglądały jak koronawirus rządowy i sejmowy zniewala ludzi.Była to do bólu merytoryczna wypowiedź zawierająca bardzo racjonalne argumenty przeciwko wielu działaniom globalistów.. Antygona argumenty argumenty przeciwko karze śmierci argumenty za karą śmierci dożywocie kara śmierci Morderca Romeo i Julia Rozprawka wyrok.. Współcześnie globalizacja jest szczególnie szybka i intensywna.. I co się stało?. Historia się powtórzyła.. Dążą oni do przebudowania całego systemu.. Pod tabelką, którą przygotujecie, umieśćcie podsumowanie wZgodnie z informacjami policji, od soboty wystawiono ponad 450 mandatów i rozpoczęto 97 postępowań karnych.. Jednak obserwacja tego, co działo się od początku tej "pandemii" i zachowanie rządu, wymyślanie kolejnych fal i wariantów wirusa, bezsensowne obostrzenia - nie pozostawia już chyba najmniejszych złudzeń, co intencji tego rządu i rządów w innych krajach.Rozpaczliwe nieudane próby zablokowania umowy przejęcia Twittera przez Muska.. A tarcza finansowa jest właśnie po to, by wykończyć tych przedsiębiorców.Edward Luttwak porównał globalistów do bolszewików, ponieważ zauważa podobieństwo w poglądach .Globaliści podobnie jak bolszewicy wyznają internacjonalizm i doprowadzają oni słuszne idee dotyczące np. całkowita prywatyzacja, deregulacja czy całkowicie wolnego rynku do absurdu..

Co przeważa - argumenty globalistów, czy ich przeciwników?

Trochę przykre.Szczepienia.. Globalizacja dotyczy procesów i zjawisk ekonomicznych, politycznych, społecznych, środowiskowych oraz demograficznych.. Zastanówcie się, gdzie jest Wasze miejsce w tym sporze?. Jakie są te standardy to widać gołym okiem - ludzie mają być głupi, żeby ludzie z Davos .Rząd ogłaszał nagrody i infantylne loterie.. Jakie są te standardy to widać gołym okiem - ludzie mają być głupi, żeby ludzie z Davos .Prawdziwy wirus znajduje się jedynie w rządzie i sejmie, bo wcale nie muszą wykonywać planu globalistów.. Ostatecznym celem globalistów jest stworzenie społeczeństwa niewolników, których można kontrolować za pomocą nowoczesnych technologii.. Przyczyny konfliktów między zwolennikami a przeciwnikami globalizacji na świecie.Globaliści nienawidzą systemu kapitalistycznego dlatego, że w nim kontrola spoczywa głównie na małych i średnich firmach.. Jakby nie patrzeć, lotniskom najbliżej do łagru i więzienia od dawna.. -Nowe państwo, a z nim nowa, prawdziwa demokracja powstanie dzięki dyktaturze rewolucyjnej partii.. Nie możemy dać się zwabić fałszywymi narracjami i wykorzystywać naszej .Była to do bólu merytoryczna wypowiedź zawierająca bardzo racjonalne argumenty przeciwko wielu działaniom globalistów..

Myślę, że NATO dobrze zna Putina argumenty.

Jako zadanie przedstawcie w formie tabelki złożonej z dwóch kolumn argumenty zwolenników i przeciwników globalizacji.. Rozmowa została usunięta przez Youtube, za rzekomą niezgodność ze "standardami społeczności".. Pozostaje jedynie do ustalania forma jaka ma rozwiązać problemy czy pozostawić w konspiracji czy zakazie ujawniania społeczności.. Obie prowokacje: terrorystyczna i wirusowa mają ten sam cel.. Na najwyższych szczeblach słyszymy, że kapitalizm zawodzi, więc państwa mają przejąć większą rolę.Przesiedlenia uchodźców są smutne, ale wojna w ogóle służy WSZĘDZIE tylko interesom globalistów i pośredników władzy.. Nie możemy dać się zwabić fałszywymi narracjami i wykorzystywać naszej empatii.. Nadal jest błędne, szkodliwe ale wygodne pomijać rzetelne .Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii.. Pozdrawiamy Texas, Florydę, Szwecję, Rosję, Brazylię, Białoruś ale i trzymamy kciuki za wolnych ludzi w państwach okupowanych przez ich rządy.. Zaangażowanie NATO na Ukrainie, w tym zaangażowanie militarne, jest wszechobecne od ponad dekady, na długo przed rosyjską inwazją na Krym.I tutaj wcale nie chodzi o niechęć do kogokolwiek..

Na szczęście nie cały świat zidiociał i uklęknął przed gangiem globalistów.

1.Ale jest jeszcze jeden brakujący element do pełnego zrozumienia tego planowanego zniszczenia Ameryki oraz masowego mordu/wyludnienia amerykańskich obywateli przez grupę globalistów.I ten temat polega na tym, że wielu nie będzie w stanie wyjść dalej, dopóki USG faktycznie nie uzna tego problemu za prawdziwy i zostanie to oficjalnie przekazane w głównych środkach masowego przekazu .Globalizacja to wzrost współzależności państw, firm oraz ludzi w skali świata.. A z tym mówieniem źle o Polsce - no cóż, tutaj też wpisujesz się bardzo mocno w merytorykę płynącą z polskojęzycznych (nie mylić z polskimi) mediami.. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.. - Europejska rewolucja musi być socjalistyczna.Ludzie dzielą się w poglądach na temat tego co się dzieje we współczesnym świecie.. Wziąć ludzi za mordę.. Faktem jest także, iż poważna większość znikającej klasy średniej oraz prekariatu ma nastawienie lewicowe, ale nie na tyle, aby całkowicie wyłączać myślenie.jest kukielka globalistow i teraz ze nawet jest idiota..

Oni nawet tego nie są świadomi, że są tylko narzędziem w rękach tych globalistów.

Rozmowa została usunięta przez Youtube, za rzekomą niezgodność ze "standardami społeczności".. FCC, FTC i DOJ zostały poproszone o zablokowanie umowy Elona Muska na przejęcie Twittera po tym, jak twierdziły, że transakcja stanowi "bezpośrednie zagrożenie dla amerykańskiej demokracji i wolności słowa".Alterglobalizm jako ruch kontestacji politycznej liberalizmu ekonomicznegoPozostaje jednak faktem, że argumenty Białego Domu i mediów na temat laboratoriów biologicznych są weryfikowalnymi kłamstwami.. Jednak znajdujemy się w apokalipsie, a to oznacza, że wszystko jest ujawnione.. Czy to Agenda 2030, czy konferencja "Wielki Reset", czy raport fundacji Rockefellera - wszędzie tam możemy znaleźć punkty wspólne.. Do boju wysłano niezawodną Gretę, która spokojnie może uchodzić za znawcę w dziedzinie ochrony klimatu.. problem z toba gorszy, ze w przeciwienstwie do tych, ktorzy profesjonalnie robia szambo z mozgow odbiorcom, tobie nikt za to nie placi.. Przybywajcie 12 czerwca.. Peter Heers (The Orthodox Ethos ) .Obecność w serum składnika stanowiącego tajemnicę handlową , tlenku grafenu, staje się coraz bardziej widoczna dla tych, którzy potrafią zwrócić na to uwagę.. W szczególności podnoszone są następujące argumenty: W Azji Wschodniej stale zmniejsza się liczba ludzi żyjących za mniej niż jednego dolara dziennie.Argumenty i Fakty subscribe to this author via RSS.. Żyjemy w czasach ostatecznych, choć trudno w to uwierzyć.. A pachołki i chłopcy na posyłki globalistów - jak pis czy po - realizują ten plan lokalnie.Argumenty antyglobalistów Podobne tematy.. Nadreakcja na wszelkie objawy oporu.Jeśli celem globalistów jest pozbawienie ludzi ich własności, to hiperinflacja spowoduje, że wszyscy zadłużeni spłacą swój dług za grosze i będą właścicielami swoich domów, firm itp. powielajac brednie pracujesz dla tych, ktorzy dostaja za to kase.. Z góry przepraszam, gdy będę musiała z przyczyn braku perspektyw wykonać skrobankę.. Kiedy w Stanach Zjednoczonych po śmierci Georga Floyda niszczono sklepy, czy pomniki, to mainstreamowe media wymyślały różne, durne argumenty, które miały usprawiedliwiać taką postawę protestujących.Brzmi w tym kontekście jak ponury żart, że socjaliści zachęcają do głosowania na "centrystę" Macrona, ewidentnego pupila bankierów i globalistów, niemniej jest faktem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt