Testy na patent żeglarza jachtowego online

Pobierz

A może egzamin masz już za sobą, a chcesz podszkolić się z wiedzy teoretycznej?. A może egzamin masz już za sobą, a chcesz podszkolić się z wiedzy teoretycznej?. Jest to test na stopień żeglarza jachtowego, dzięki temu sprawdzicie swoją wiedzę, którą zdobyliście na kursie żeglarskim lub w czasie samodzielnego przygotowywania się w naszej platformie e-learningowej.. Nasza baza to przykładowe pytania egzaminacyjne z którymi możecie się zmierzyć.Egzamin online to baza pytań egzaminacyjnych na patent żeglarza jachtowego.. W trybie nauki proszę zaznaczyć przedmioty, wybrać ilość pytań.. Aby nabyć unikalny zestaw egzaminacyjny na patent żeglarza jachtowego, należy wykonać następujące kroki:Testy na egzaminy po roku 2013 1.. Jesteś żeglarzem a może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na wodzie?. 2013 poz. 460) W celu uzyskania patentu żeglarza jachtowego należy złożyć do Biura PZŻ następujące dokumenty: Podstawowe zasady bezpieczeństwa na jachcie - patent żeglarza jachtowego uprawnia posiadacza do prowadzenia jachtów żaglowych po wodach śródlądowych bez ograniczeń, jednocześnia nakłada na niego obowiCzy zdałbyś na patent?. Kompendium tekstów, grafiki, fazogramy, animacje, pytania sprawdzające i przykładowe testy egzaminacyjne.Testy egzaminacyjne na żeglarza jachtowego.. Testy na żeglarza jachtowego.Kurs e-learningowy dla uczestników szkolenia na patent żeglarza jachtowego, dla samodzielnie przygotowujących się do egzaminu, jak i dla osób posiadających już ten patent (powtarzających wiadomości)..

Egzaminy na patent żeglarski.

Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu na Patent Żeglarza Jachtowego?. Tak czy inaczej - poniżej znajdziesz wiele testów z różnych dziedzin.Testy próbne na żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.. Tryb nauki, gdzie po wybraniu odpowiedzi system pokaże od razu poprawną odpowiedź, oraz tryb testu, gdzie po zakończeniu testu otrzymacie .Zapraszamy Was do rozwiązaniapróbnego egzaminu teoretycznego na żeglarza jachtowego.. Spośród poniższych pytań egzaminatorzy wybiorą pytania jakie pojawią się .Wszystko co musisz wiedzieć o egzaminie na patent żeglarza jachtowego: jak wygląda, ile kosztuje, co musisz umieć, jak dostać patent.. Jeżeli zamówienie ma być dostarczone pod adres zagraniczny, prosimy o kontakt przez e-mail lub telefonicznie.. Egzaminy na patent żeglarski obejmują dwie części: teoretyczną oraz praktyczną.Przykładowe testy żegalrskie i motorowodne.. Kursy i szkolenia.Sztorm Testy z wiedzy żeglarskiej i motorowodnej.. Locja .. Pytania egzaminacyjne PZŻ.. Wielu naszych kursantów mówiło nam, że czytając podręcznik przed faktycznym rozpoczęciem szkolenia, ciężko jest przyswoić sobie zawartą w nim wiedzę, za to w trakcie kursu jest mało czasu na naukę teorii.Aby móc przystąpić do egzaminu na patent żeglarza jachtowego należy: ukończyć 14 rok życia, zapisać się na egzamin poprzez system Rejestracji na egzaminy nie później niż 12 godzin przed rozpoczęciem egzaminu,; wnieść opłatę za pomocą serwisu Dotpay, płatności elektronicznej lub przelewem bankowym na konto wskazane w systemie /w przypadku płatności za pomocą serwisu .§ 5..

Testy na stopień sterknika motrowdnego oraz żeglarza jachtowego.

Teoria żeglowania 5.. Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 9 kwietnia 2013 r. w sprawie uprawiania turystyki wodnej (Dz.U.. Chcesz dobrze przygotować się do egzaminu na Patent Żeglarza Jachtowego lub Sternika Motorowodnego?. Przedstawiamy system sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu żeglarza jachtowego, sternika motorowodnego oraz radioperatora SRC (Short Range Certificate).. Oferujemy kilka możliwych sposobów dostawy pod adresy zlokalizowane na terenie Polski.. dostawa.. Testy żeglarskie i motorowodne są na bieżąco aktualizowane, aby precyzyjnie przygotować Cię do państwowego egzaminu na patent żeglarza jachtowego, jachtowego sternika motorowodnego.. Porady prawne dla żeglujących po jeziorach, morzach i oceanach / KONTAKT: 603-998-091 i obozy żeglarskie, rekreacyjne oraz szkoleniowe na patent żeglarza jachtowego.Zapisz się na bezpłatny newsletter i otrzymuj na bieżąco materiały edukacyjne, informacje o nowych kursach, interesujące posty i wiele więcej!. Przeegzaminowanie całej załogi zajmuje ok 1 godzinę.. Cały (75 pytań ze wszystkich tematów) przykładowy test egzaminacyjny na stopień zeglarza jachtowego: Test.Testy żeglarskie - Szkoła Żeglarstwa Szekla.. 4 sierpnia 2016.. Logowanie W trybie demonstracyjnym ilość dostępnych pytań ograniczona jest do 150.Sztorm Testy z wiedzy żeglarskiej..

Po zaliczonej części praktycznej piszemy testy.

Po jego zakończeniu natychmiast otrzymasz wynik i będziesz mógł przeanalizować swoje odpowiedzi.Zakres wiedzy teoretycznej z teorii żeglowania wymaganej do uzyskania patentu żeglarza jachtowego.. 39,00 zł.. Przykładowy ZESTAW EGZAMINACYJNY na patent żeglarza jachtowego można obejrzeć w pliku pdf dostępnym pod przyciskiem DEMO (do otworzenia go niezbędny jest odpowiedni program do pdf).. Budowa jachtu 6.. Dołącz do grona osób, które rozwiązywały nasze testy żeglarskie i zdały egzamin na patent.Pytania i odpowiedzi testów na patent żeglarza jachtowego: przepisy śródlądowe, budowa jachtu, teoria żeglowania, locja, meteorologia, ratownictwo.. Dla dorosłych.. 4,80 5 ocen produktu.. Następnie rozpocząć test.. Teoria żeglowania, w tym: kursy jachtu względem wiatru, wiatr rzeczywisty i pozorny, praca żagli oraz działanie steru, siły działające na jacht, stateczność jachtu, Materiał podsumowują testy sprawdzające wiedzę, zgodne z wytycznymi .Tematyka: patent żeglarski, patent żeglarza jachtowego, egzamin na patent żeglarza jachtowego, blog prawniczy, blog żeglarski Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.Egzamin na patent żeglarski stanowi więc integralną część naszych obozów szkoleniowych na Mazurach..

Państwowy egzamin żeglarza jachtowego odbywa się zawsze na koniec kursu.

9 osób kupiło 9 sztuk.. Korzystanie z bazy jest bezpłatne.. PL DE EN RU NO SV LT.. Ratownictwo 4.. Przepisy 2.. Liczba sztuk.Sprawdź swoją wiedzę z zakresu żeglarstwa .. Patent żeglarza jachtowego uzyskuje osoba, która: 1) ukończyła 14. rok życia; 2) zdała egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności.. Na patent żeglarza jachtowego jest 75 pytań.Jeżeli masz w ręce ten podręcznik, to zapewne właśnie rozpoczynasz szkolenie na stopień Żeglarza Jachtowego.. Czas wysyłki natychmiast.. Tak czy inaczej - poniżej .Na jachcie pływamy po 4 lub po 5 osób.. 2. Osoba posiadająca patent żeglarza jachtowego jest uprawniona do prowadzenia jachtów żaglowych: 1) po wodach śródlądowych;3) "405 - Testy przygotowujące do egzaminu na patent żeglarza jachtowego".. Przedstawia on wszystkie elementy rzeczywistego zestawu.. W celu przygotowania się do egzaminu zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi pytaniami jakie pojawiają się na egzaminach pisemnych.. Polski Związek Żeglarski na swojej stronie internetowej opublikował przykładowe pytania egzaminacyjne.. Dostawa.. Pytania i odpowiedzi na patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego: przepisy śródlądowe, budowa jachtu, teoria żeglowania, locja, meteorologia, ratownictwo.Testy żeglarskie.. Poniżej prezentujemy zbiór pytań z podziałem na przedmioty egzaminacyjne.. Jesteś żeglarzem a może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę na wodzie?. W systemie dostępne są 2 tryby..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt