Streszczenie odcinków miłosne potyczki

Pobierz

Taki będzie finał historii Hayat.Odcinek 64.. Domagają się powrotu byłego szefa.. Przypadkowo na ulicy spotyka przystojnego Murata, z którym na scysję.. Umawiają się w parku, niedaleko domu.. Miłosne potyczki 26, 27, 28, 29, 30 streszczenia.. Sprawdź, co wydarzy się w 93. odcinku "Miłosnych potyczek"!MIŁOSNE POTYCZKI odcinek 92 streszczenie z poniedziałek 28 maja Hazal żąda od Leyli zaległej zapłaty.. "Miłosne potyczki" odcinek 76 streszczenie - Dziadek .. "Miłosne potyczki" odcinek 6 (tytuł oryginalny Ask Laftan Anlamaz) nowej tureckiej telenoweli w poniedziałek, 21.01.2019, o godz. 13.15 w TVP2.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Dzięki pomocy Suny, Hayat wciąż może pracować w firmie Sarte.. Miłosne potyczki 35, 36, 37, 38, 39 streszczenia .. W 102. odcinku sporo się wydarzy - dramatów i miłosnych uniesień z pewnością nie zabraknie.. Chcą wybrać się w podróż poślubną, ale coś wciąż staje im na przeszkodzie.. Za namową babci Azime, Murat oświadcza się Hayat.Ipek idzie z Asli i Keremem na spacer.. W pracy asystentka i jej szef starają się być dla siebie mili, lecz oboje .. Młoda dziewczyna z prowincji, Hayat, właśnie skończyła studia i szuka pracy w Stambule .Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!. Didem ma plan, jak spędzić czas z Muratem tylko we dwoje, jednak Tuval wchodzi jej w drogę.. W 6. odcinku serialu "Miłosne potyczki" dojdzie jednak do awantury, która nie zakończy się dobrze..

Zobacz streszczenie ostatniego odcinka "Miłosnych potyczek".

Długość trwania jednego odcinka W polskiej wersji, jeden odcinek serialu trwa około 45 minut.. "Miłosne potyczki" odcinek 71 streszczenie - Oya .. "Miłosne potyczki" odcinek 76 (tytuł oryginalny Ask Laftan Anlamaz) nowej tureckiej telenoweli w środę, 8.05.2019, o godz. 13.15 w TVP2.. "Miłosne potyczki" odcinek 67 (tytuł oryginalny Ask Laftan Anlamaz) nowej tureckiej telenoweli w czwartek, 18.04.2019, o godz. 13.15 w TVP2.. Derya i Leyla znów się kłócą.Miłosne potyczki - Odcinek 59 Turcja .. Hayat chce przeprowadzić test DNA w tajemnicy przed Muratem!. Emre dzwoni do Hayat, ale telefon odbiera Murat.Streszczenie 100. odcinka serialu "Miłosne potyczki" prezentuje się następująco: Pracownicy Sarte organizują strajk w firmie.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Hayat dowiedziała się, że Murat nie pochodzi z rodu Sarsilmazów.. Dziewczyny doradzają Hayat, co powinna zrobić w tej sytuacji, lecz żadne rozwiązanie nie wydaje się odpowiednie.. Aşk Laftan Anlamaz) - turecki serial telewizyjny z gatunku komedia romantyczna.Miał swoją premierę w Turcji 15 czerwca 2016 roku (na antenie Show TV), a w Polsce 14 stycznia 2019 roku (na antenie TVP2 w dni robocze o 13:15).Pierwsza emisja w Polsce zakończyła się 14 czerwca 2019.Ponowna emisja ma miejsce od 9 listopada 2020 w TVP3 w dni robocze o 15:20.Hayat udało się przekonać Sunę, aby pomogła jej utrzymać pracę w firmie Sarte..

"Miłosne potyczki" odcinek 93.

Odkrywają, że zmarły mąż kobiety dążył do tego, by ich rozdzielić.. Główną bohaterką jest Hayat (Hande Erçel), która niedawno skończyła studia, mieszka z przyjaciółkami w Stambule i szuka .. "Miłosne potyczki", odcinek 78 - streszczenie Streszczenie 78. odcinka serialu "Miłosne potyczki" prezentuje się następująco: Emre chce jeszcze bardziej skłócić Murata i Hayat.Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!. W 93. odcinku serialu "Miłosne potyczki" Hayat postanowi sprawdzić, jaka jest prawda.. Młoda dziewczyna z prowincji, Hayat, właśnie skończyła studia i szuka pracy w Stambule .Współczesny serial obyczajowy.. Nie rozumie jego decyzji.. Didem, po skończonej sesji zdjęciowej zaprasza całą ekipę na przyjęcie urodzinowe.. Młoda dziewczyna z prowincji, Hayat, właśnie skończyła studia i szuka pracy w Stambule, gdyż nie chce wracać do domu.. Młoda dziewczyna z prowincji, Hayat, właśnie skończyła studia i szuka pracy w Stambule .MIŁOSNE POTYCZKI Ostatni odcinek STRESZCZENIE serialu Co wydarzyło się w finałowym odcinku Miłosne potyczki 18.06.19 3/7 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturzePoniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!. Doruk dowiaduje się o kłamstwach dziewczyny brata.. ROZWIŃ.. Sprawdź, co.Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv..

Zobacz..."Miłosne potyczki" odcinek 6.

"Miłosne potyczki" odcinek 6 streszczenie .MIŁOSNE POTYCZKI Ostatni odcinek STRESZCZENIE serialu Co wydarzyło się w finałowym odcinku Miłosne potyczki 18.06.19 MIŁOSNE POTYCZKI Ostatni odcinek STRESZCZENIE serialu Co wydarzyło się .Miłosne potyczki (tur.. Hayat i Murat obiecują sobie wzajemnie, że będą wobec siebie szczerzy.. Napisy: polskie dla niesłyszących.. Cenk, na prośbę Didem, próbuje uwieść Hayat.. Odcinek 84.. Sprawdź, co wydarzy się w 6. odcinku "Miłosnych potyczek"!Przed nami ostatni odcinek serialu "Miłosne potyczki" na antenie TVP3.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.odc.. Hasmet i Azime rozmawiają o przeszłości.. Streszczenie 84. odcinka serialu "Miłosne potyczki" prezentuje się następująco: Hayat i Murat wreszcie osiągają porozumienie.Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!. "Miłosne potyczki" odcinek 67 streszczenie - Ipek .. "Miłosne potyczki" odcinek 50 (tytuł oryginalny Ask Laftan Anlamaz) nowej tureckiej telenoweli w poniedziałek, 25.03.2019, o godz. 13.15 w TVP2.. Jest zdziwiony, gdy okazuje się, że ojciec .Serial "Miłosne potyczki" liczy jedną serię, w Turcji składającą się z 31 odcinków, a w wersji polskiej, liczącej 102 odcinki.. Miłosne potyczki 11, 12, 13, 14, 15 streszczenia.. "Miłosne potyczki" odcinek 22 streszczenie - Kerem jest zaskoczony na wieść, że Murat zamierza wziąć ślub z Didem..

"Miłosne potyczki", odcinek 84 - streszczenie .

Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Murat podejrzewa, że Hazal jest oszustką, która chce wyciągnąć od niego pieniądze.. "Miłosne potycz.. "Miłosne potyczki" odcinek 71 (tytuł oryginalny Ask Laftan Anlamaz) nowej tureckiej telenoweli w piątek, 26.04.2019, o godz. 13.15 w TVP2.. Hayat kłóci się z Didem i trafia na dywanik do Murata!. Młoda dziewczyna z prowincji, Hayat, właśnie skończyła studia i szuka pracy w Stambule .Akcja serialu "Miłosne potyczki" rozgrywa się współcześnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt