Bezpieczne wakacje na wsi krus

Pobierz

Z tego powodu prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wystosowała do rodziców list przypominający o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa.Na zakończenie spotkania odbędzie się konkurs wiedzy pod hasłem "Bezpieczne wakacje na wsi".. Zespół Szkół im.. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście.. Jednym z takich działa ń jest cykliczny konkurs plastyczny pn. "Bezpiecznie na wsi".. Jun 11, 2021Jun 11, 2021Mar 15, 2022Jul 12, 2021Dzieci otrzymały książeczki "Jak bezpiecznie pomagać rodzicom w gospodarstwie rolnym".. Ostatnio dużo czasu spędziłyście w domach, przy komputerach, ucząc się zdalnie.. Moja Wizja Zero.. Laureaci otrzymają nagrody ufundowane przez OR KRUS we Wrocławiu.. Przedszkole Samorządowe im.. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel.. Szczegółowych informacji udziela Elżbieta Kiełbasa pod nr tel.. Bądźcie też uważni na drogach publicznych oraz podczas zabaw i kąpieli w zbiornikach wodnych.. Nadchodzi również czas, gdy na polach zbierane będą owoce rolniczej pracy.. Odpoczywajcie i bawcie się w miejscach do tego przeznaczonych, za wiedzą i zgodą Waszych rodziców.. Przy okazji trwających żniw, a więc czasu zintensyfikowanych prac na roli, warto .Nawigacja mobilna.. Po zakończeniu szkolenia, pracownicy KRUS ogłosili konkurs plastyczny dla dzieci "Bezpieczne wakacje na wsi" oraz wyjaśnili zasady uczestnictwa w konkursie.Rozstrzygnięcie Konkursu - Na wsi można żyć zdrowo i bezpiecznie Komisja Konkursu pt. "Na wsi można żyć zdrowo i bezpiecznie", ogłoszonego na podstawie regulaminu zatwierdzonego przez Prezesa KRUS w czerwcu 2009 roku i przeprowadzonego przez Biuro Prewencji i Rehabilitacji oraz Biuro Komunikacji Społecznej Centrali Kasy, dokonała 10 listopada br. oceny publikacji konkursowych i podziału regulaminowych nagród.Ich wykonywanie niesie ze sobą ogromne ryzyko dla Waszego bezpieczeństwa..

Tego-roczny tytuł "Niebezpieczne atrakcje w wakacje!"

SprawozdanieSpotkanie zakończy się konkursem z zakresu bezpieczeństwa dzieci na wsi - laureaci otrzymają nagrody rzeczowe.. Rekreacja, sport.. Każdy uczestnik spotkania otrzyma broszury KRUS z serii "Bezpiecznie na wsi".. To o 949 (5%) mniej niż w 2016 roku.. Wierzę, że w każdym miejscu i sytuacji będziecie przestrzegać zasad bezpieczeństwa.Jul 16, 2021Jun 21, 2021Jun 17, 20223 days agoAug 8, 20203 days ago2 days ago"Bezpieczne wakacje na wsi" - spotkanie z dziećmi z Sośnicy.. Misia Uszatka w Nowym Mieście.. W spotkaniu uczestniczyło 34 dzieci.. Mimo spadku liczby zdarzeń odnotowano 69 wypadków śmiertelnych, o 14 mniej niż rok wcześniej.. W trosce o to, by żniwa i inne prace polowe nie stanowiły zagrożenia dla dzieci Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Rolniczego wystosował list otwarty, który publikujemy .Stypendia i zasiłki szkolne.. Ubezpieczenie pomocnika rolnika.. Sprawozdanie.. Kluby sportowe.. do tyczył szczególnego okresu w roku, gdy dochodzi do nasilonych prac w gospodarstwie rolnym.Bezpieczne wakacje na wsi W poniedziałek 15 czerwca odbyły się zajęcia plenerowe z pracownikami KRUS dotyczące bezpieczeństwa na wsi..

Obiekty sportowe.Jun 21, 2021Bezpieczne wakacje - na wsi.

Prezydencja KRUS w ISSA.. W tym dniu została również wręczona nagroda uczennicy Klaudia Wieczorek, która w konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy .Jul 20, 2020 Podczas prelekcji omówione zostaną zagrożenia występujące podczas pracy i zabawy w gospodarstwie rolnym ze szczególnym uwzględnieniem .Pamiętajcie, podczas wakacji czyha wiele niebezpieczeństw, które są wynikiem nieprzemyślanych zachowań, dlatego warto zapoznać się z materiałem przygotowanym, na konkurs "Ochotnicza Straż Pożarna w.Dziś kończy się rok szkolny i rozpoczynają długo oczekiwane przez uczniów wakacje.. 10 lipca w świetlicy wiejskiej w Sownie odbyło się spotkanie z dziećmi pod hasłem "Bezpieczne wakacje na wsi".30 lipca o godzinie 12:00 Placówka Terenowa KRUS w Pyrzycach zaprasza dzieci z miejscowości Grędziec na pogadankę pod hasłem "Bezpieczne wakacje na wsi", która odbędzie się w świetlicy wiejskiej.. W 2017 roku w całej Polsce zgłoszono do KRUS 18 161 nieszczęśliwych wypadków na wsi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt