Opis budynków po angielsku

Pobierz

Ale od czego są marzenia?. Wszystkie jego ściany, okna i dach są krzywe.przyznanie kontraktu (po przetargu) bachelor flat: kawalerka: basement: piwnica: bathroom: łazienka: bedroom: sypialnia: block of flats: blok mieszkalny: brick: cegła: brick building: budynek z cegły: bridge: most: build: budować: building: budowla, budynek: building cost: koszt budowy: building development area: powierzchnia pod zabudowę: bungalow: dom parterowy: business premises: lokale biuroweOpis dziwnego, nietypowego domu - jezyk angielski.. Domy po angielsku .. From the outside, it looks truly big, but it is in fact much smaller when you take a step in the inside.Za przewodnik w gąszczu angielskich nazw stanowisk mogą posłużyć nam angielsko-polskie słowniki oraz opisy nazw stanowisk, znajdujące się w takich portalach jak Gratka.pl, Jobpilot.pl czy Pracuj.pl.. 0. gośc (Gość) Czw Paź 8, 2009, 23:40.. Town hall - ratusz.Budynki mieszkalne (apartment houses), użyteczności publicznej (public buildings) czy zabytki (monuments) - to wszystko znajdziemy w mieście.. Pomóżcie !. Poznałeś ją w poprzednim wpisie This Is My Flat (opis pokoju i mieszkania).Kurs do matury ustnej z angielskiego - Opisywanie miejsc i przedmiotów.. Proszę o pomoc, w napisaniu opisu dla jakiegoś dziwnego domu w 12-15 zdaniach, po angielsku Znajdzcie jakis dom dziwny i go opiszcie..

W tej lekcji:Przydatność 50% Opis domu po angielsku.

Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum .Angielski: Polski: apartment: apartament: bedsitter: kawalerka: block of flats: blok mieszkalny: bungalow: dom parterowy: chalet: domek letniskowy: cottage: domek wiejski: detached house: dom wolnostojacy: farmhouse: dom w gospodarstwie rolnym: flat: mieszkanie: mansion: rezydencja,dwór: mansion block: luksusowy blok mieszkalny: penthouse: mieszkanie na ostatnim piętrze wieżowcaOpis domu po angielsku.. Mają być to zdania typu: " Mieszkam w Osinie jest to mała miejscowoć leżąca w województwie Kujawsko-Pomorskim.bedsit - kawalerka.. Być może zdjęcia spiżarni, werandy czy obszernej garderoby wywołają lekkie zażenowanie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "CHARAKTERYSTYKĘ ENERGETYCZNĄ ISTNIEJĄCYCH BUDYNKÓW" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. dining room - jadalnia.. Wstęp - podstawowe informacje dotyczące opisywanego miejsca np. lokalizacja lub kto tam mieszka..

Zapoznaj się z nazwami pomieszczeń i części domu po angielsku.

Tekst powinien składać się z 15 zdań.. Proszę, o pomoc.. Fire station - posterunek straży pożarnej.. chalet - domek w górach.. zadanie 2, str. 248).. Muszę, napisać opis mojego miejsca zamieszkania, ale miewiem jak ma się za to zabrać.. terraced house - dom szeregowy.. Odpowiedz.Musisz przetłumaczyć "CHARAKTERYSTYKĘ ENERGETYCZNĄ ISTNIEJĄCYCH BUDYNKÓW" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Tam też możemy przeczytać - na przykład - że największe zapotrzebowanie jest na menedżerów, czyli po prostu kierowników.Lekcja 40 - opis obrazka, porównanie, lokalizacja.. Oprócz budynków w mieście znajdziemy elementy, które pomagają w funkcjonowaniu miasta takie jak drogi (roads) czy komunikacja miejska (public transport).. Ćwiczenie 1 - Słuchaj i powtarzaj zwroty.. block of flats - blok mieszkalny, wieżowiec.. Co za tym idzie każdy maturzysta powinien mieć to zadanie opanowane do perfekcji.. opisu obrazka również .Opis.. Skorzystaj z wybranych określeń: falisty, krzywy, wygięty, przechylony, pałąkowaty, koślawy, nietypowy, zwrac..

Oto miejsca w mieście po angielsku.Opis domu po angielsku - przykład.

hall - przedpokój.. Airport - lotnisko.. bedroom - sypialnia.. Opis obrazka jest jednym z najważniejszych zadań maturalnych podczas ustnej matury z j. angielskiego .. Odpowiedz.. Odpowiedzi: 0 .. Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na.. +0 pkt.. Pozostało 89% treści Zyskaj dostęp do setek lekcji przygotowanych przez ekspertów!. caravan - przyczepa kempingowa.. - zagraniczny - foreign.. castle - zamek.. Bus stop - przystanek autobusowy.. Została założona przez Rzymian w roku 43 i stał się skutecznym i ważne miasto.. Opisywanie miejsc i przedmiotów - wyrażanie opinii.. Do tego celu wykorzystamy znaną Ci już konstrukcję there is, there are, która opisuje położenie różnych przedmiotów lub miejsc.. with air conditioner - z klimatyzacją.. Rozwinięcie - w rozwinięciu zaczynamy właściwy opis wyglądu.Opis mieszkania po angielsku: mieszkanie w bloku Hi!. - międzynarodowy - international.. bungalow - dom parterowy/dom jednokondygnacyjny.. - doskonały - excellent, brilliant, fantastic, perfect.Elementy składające się na opis miejsca po angielsku.. Jeżeli maturę mamy już dawno za sobą (albo przed sobą:-) ) to lekcja dot.. +0 pkt.. W skrócie: nazywanie miejsc i budynków po angielsku, określanie ich położenia, nazwy najpopularniejszych zawodów, mówienie o rzeczach, wskazywanie drogi, użycie słówek: In front of, Opposite, Next to, Behind, Between; czasownik "have got" - odmiana, zdania twierdzące, przeczenia, pytania, krótkie odpowiedzi.Opis budynku po angielsku..

flat - mieszkanie.Pomieszczenia i części domu po angielsku, z wymową.

Wszystkie lekcje, fiszki, quizy, filmy i animacje są dostępne po zakupieniu subskrypcji.. cabin - domek w górach/chatka w górach.. Malownicza architektura starych budynków ( buildings) coraz bardziej ustępuje nowoczesnym biurowcom ( office block ), które rosną jak grzyby po deszczu.Poznaj podstawowe słówka związane z miejscami, które najczęściej odwiedzamy w miejskiej dżungli wysokich budynków i ruchliwych ulic.. Po 1066 Wilhelm Zdobywca construced jednym z najbardziej znanych zabytków miasta - Tower of London.. JEDYNIE 15 MINUT DZIENNIE I ZOBACZYSZ EFEKTY!. Nagrodą bedzie dyplomik i najlepsza odpowiedz.London słynie jest wiele zabytkowych budynków, pomników, muzeów, galerii, parków, teatrów, kin i sklepów.. Police station - posterunek policji.. bungalow - dom parterowy.. Zapraszamy!. Na fotografii przedstawiony został bardzo nietypowy budynek.. staircase - klatka schodowa.. W 1500 to liczyłoW poniższym słowniczku dowiecie się, jak poszczególnie części domu i pomieszczenia nazywają się po angielsku.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis domu po angielsku.Railway station - stacja kolejowa.. Budynek jest zlokalizowany/leży.. Tam jest/są.. block of flats - blok mieszkalny.. caravan - przyczepa kempingowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt