Uzupełnij dialog odpowiednimi wyrazami następnie odegraj go z kolegą koleżanką

Pobierz

Zeszyt ćwiczeń .. Uzupełnij dialog odpowiednimiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz dialog z kolezanka lub kolegomUzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.. Za najlepszą odp.. .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przepisz dialog do zeszytu i użupełni go odpowiednimi wyrazami odegraj dialog z kolegą/koleżankom .. 11.12.2018 Język angielski Gimnazjum Przepisz dialog do zeszytu i użupełni go odpowiednimi wyrazami odegraj dialog z kolegą/koleżankom 1 Zobacz odpowiedź .. Uzupełnij luki od 1-3 w tekście .Następnie odegraj go z kolegą/koleżanką .. Gimnazjum Ułóż zdania dialogu w odpowiedniej kolejności.. Excuse Odpowiedź na zadanie z Brainy 5.. 2013-01-13 09:18:28 Zadanie język angielski - Uzupełnij wyrażenia z ramki .. Następnie przećwiczcie go razem .. 3Ułóż dialog, w którym rozmawiasz z kolegą / koleżanką na temat swojej wiary.. Zachowaj znaczenie pierwszego zdania.Uzupelnij dialog wyrazeniami z ramki.Nastepnie odegraj go z kolega/kolezanka.. Pamiętaj o zmianie formy gramatycznej .. podręcznik, s. 151-153), a następnie napisz sprawozdanie z procesu rozstrzygającego…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 20 pkt.. Question from @Jakubzawadzki16 - Gimnazjum - Język angielskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Następnie odegraj go z kolegą/koleżanką.

Napisz dialog po angielsku !. Pomożesz?. Czasowniki wpisz we właściwej formie.. 2010-05-26 18:23:51Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. 5 str.113Zad 3 - Uzupełnij dialogi brakującymi informacjami.. 2015-01-09 16:42:28 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki - 3 gimnazjum, angielski 2017-09-10 13:49:26Sprawdzian z języka .uzupelnij dialog wyrazami z ramki nastepnie odegraj dialog z kolega.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.odegrać z kolegą/koleżanką podobne dialogi.. Napisz dialog po angielsku !. Zaznacz końcówki, wypisz oboczności i tematy oboczne.. 2012-03-27 13:23:01 wykresy zdań- klasa 6~ Ułóż zdania do podanych wykresów według wskazówek .. A : Zapytaj , co twój kolega / koleżanka chciałby / chciałaby robic w przyszłości .. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.. Z pomocą nauczyciela próbuje w bardzo prosty sposób rozmawiać z kolegą/koleżanką na temat: czynności codziennych, czynności wykonywanych w czasie wolnym oraz swoich nawyków żywieniowych (używając określeń ilości).. Następnie odegraj go z kolegą/koleżanką.Wyrazy z ramki:It's in the sal…Ułóż zdania w dialogu w odpowiedniej kolejności.. Zdania w opisie .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Have we…Następnie odegraj dialog z kolegą/koleżanką.

daje naj.. Question from @Artur8989 - Szkoła podstawowa - Język angielskiOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. B: Opisz swoje plany zawodowe na przyszłośc A: Wyraz i uzasadnij swoje zdziwienie planami kolegi / koleżanki BOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Odmień przez przypadki w l.mnogiej i l. pojedynczej rzeczownik KOLEGA.. Wstawione wyrazy zostały pogrubione w tłumaczeniu.. Chcesz otworzyć konto w banku, aby pracodawca mógł przesyłać na nie twoje wynagrodzenie.. 2012-10-16 14:16:25; dialogi na angielski 2014-04-02 16:04:17; Uzupełnij zdanie odpowiednimi wyrazami.Zeszyt ćwiczeń, Task 1/62 Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.. party a really great We had time at the.Jeśli ktoś .Uzupełnij dialog Następnie odegraj go z kolegą koleżanką .. Uzupełnij w e-mailu luki (10.1-10.3) zgodnie z treścią tekstu, tak abyjak najbardziej precyzyjnie oddać jego sens.. W większości poprawnie potrafi uzupełnić dialogi wyrażeniamiUzupełnij zdania - Angielski Pomożesz?. 2012-05-22 19:06:46 Angielski : Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami z ramki i przetłumacz je.. pomożesz?. W rozmowie na ten temat z kolegą/koleżanką .Może być to historyjka obrazkowa z wypowiedziami w dymkach, lecz jak coś to możecie tylko napisać dialog Z góry dziękuję ..

Następnie odegraj dialog z kolegą/koleżanką.

2 Zobacz odpowiedzi .. Następnie odegraj dialog z kolegą /koleżanką Katy: it's lunch time.. 2013-12-05 22:04:51; Uzupełnij dialogi podanymi odpowiedziami - angielski.. 2012-01-06 16:08:48; Uzupełnij zdania zwrotami z ramki, pamiętając o użyciu właściwej formy gramatycznej 2012-10-06 17:01:23; Uzupełnij dialogi.. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookie .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Przeczytaj tekst.. 2012-01-26 23:54:50; Uzupełnij zdania .. Następnie odegraj go z kolegą koleżanką.___ A: What don't you… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki Następnie odegraj go z kolegą lub koleżankąTrolów zgłaszamUzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Naj!Ćwiczenia Między nami 3 część 1 Zadanie 15 strona 68 Zapoznaj się z informacjami na temat sprawozdania (zob.. Następnie odegraj go z kolegą/koleżanką 1 Zobacz odpowiedź zna zdjęciu nie widać paru wyrazów .. 3.Uzupełnij zdania wyrazami zapisanymi wielkimi literami.. Angielski.. Goot at Doing experiments Good idea Vet Grow …Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Uzupełnij dialog wyrażeniami z ramki.. 2013-03-09 16:41:07; Uzupełnij dialogi.Z kolegą lub koleżanką ułóż dialog według podanych wskazówek ..

Następnie odegraj go z koleżanką/kolegą.

Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Następnie odegraj dialog z kolegą/koleżanką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt