Mój ulubiony dzień w szkole

Pobierz

Pytania .. Lekcje rozpoczęły się o godzinie 8:55.Opisz swój pierwszy dzień w szkole - wspomnień czar.. W dniach od 26 września do 10 października dzieci przynosiły do świetlicy wykonane dowolną techniką prace plastyczne.. Gdy jest ładna pogoda, idziemy na boisko sportowe, za szkołę.. Chciałbym zatem wykazać, iż ten przedmiot ma swoje zalety.Mój ulubiony dzień Moim ulubionym dniem jest niedziela,ponieważ jest dniem świętym i moi rodzice nie pracują.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Posty.May 17, 2022Jak napisać po angielsku mój ulubiony dzień tygodnia w szkole ?. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. 1 ocena | na tak 100%.. Kiedy rano wstaję, jem śniadanie zaraz się szykuję i wspólnie wybieramy się do kościoła.Popołudniu jemy wspólny świąteczny obiad,śmiejemy się i dużo rozmawiamy.May 3, 2022"Mój ulubiony nauczyciel" Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w świetlicy szkolnej zorganizowano konkurs plastyczny pt. " Mój ulubiony nauczyciel " przeznaczony dla klas 0-3.. Szkoła - zapytaj eksperta (1520) Szkoła - zapytaj eksperta (1520)Przydatność 55% Mój ulubiony przedmiot- wos "Mój ulubiony przedmiot.". W moim przypadku ulubionym przedmiotem jest "Wiedza o Społeczeństwie".. podaj pierw co ma się tam znajdywać, a ci napiszę :) [ po polsku napisz ] Karoolc..

Twój ulubiony dzień tygodnia?

Społeczność.. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny "Mój ulubiony nauczyciel" zorganizowany przez Samorząd Uczniowski wraz z p. Katarzyną Zdunek.Jun 14, 2022 Sekcje tej strony.. Odpowiedz.. Lekcje w szkole także mogą sprawić, że mój dzień jest dobry lub zły.. Rookie Odpowiedzi: 23 0 people got help.. Do tego [polskiego] potrzebuję też tylko podrecznika i zeszytu.. Adres e-mail lub numer telefonu: Hasło: Nie pamiętasz nazwy konta?. Uczestnikami byli zwycięzcy klasowych konkursów recytatorskich z klas 4-8.W sobotę i w niedzielę wolne, żadnej szkoły!. Strona główna.. Jest zły, kiedy mam matematykę lub historię, ponieważ te przedmioty są dla mnie naprawdę trudne.. Odpowiedzi: 2 .. Podobne pytania.. 0. about 12 years ago .,,Mój ulubiony wiersz"- pod takim hasłem przebiegał Szkolny Konkurs Recytatorski, który odbył się 11.05 2022 r. Organizatorkami były panie polonistki: Beata Pencierzyńska oraz Jadwiga Robaczewska- Gapińska.. Zdjęcia.. Lubię też te lekcje.. W konkursie wzięły udział 33 osoby.Szkolny Zestaw Podręczników na rok szkolny 2021/2022; Powrót do szkół po długotrwałym okresie nauki zdalnej; Rekrutacja do klasy 1 i oddziałów przedszkolnych 2021/2022; Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa obowiązująca na terenie Szkoły Podstawowej w Krempachach w okresie organizowania w trakcie pandemii koronawirusa COVID-19 .Zadanie: napisz po angielsku mój ulubiony dzień tygodnia mój Rozwiązanie: my favorite day of the week is sunday i have a husband and 3 children one goes to school, and ..

Opisać ten dzień ja lubie piątek?

I zbliża się weekend.zanim zrobiłam ostatnie zarzuty ekranu to wcześniej miałam niemiecki a jeszcze wcześniej oglądałam takie jedno anime i mi odwaliło QwQ jak robiłam tą miniatu.Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: Posłuchajcie;) mam ten plakat mój ulubiony dzień w szkole opisane mam a mam coś namalować?. Dzielimy się na dwie grupy i gramy albo w siatkówkę, albo w koszykówkę, albo w piłkę ręczną, albo .Mar 8, 2021May 28, 2022Ludzie to marionetki, którymi można sterować, a świat jest sceną.. Wczoraj był piątek obudziłem się z dobrym humorem, choć byłem trochę zestresowany pytaniem pierwiastków na matematyce, lecz starałem się o tym nie myśleć.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2010-02-17 16:40:43.. Tak jak do historii, która jest nastepna.Później mam matme i chemie.. piątek, 23 października 2015 Najlepszy dzień w szkole!. Tego dnia nie mamy zbyt wiele lekcji i są one dla mnie łatwe.Mój ulubiony dzień w szkole jest dzień sportowca i zawodów.w TYM DNIU MOŻNA POKAZAĆ SWOJE ZDOLNOŚCI SPORTOWE,MOŻNA ZDOBYĆ NAGRODY I DUŻO POCHWAŁ OD ORGANIZATORÓW I NAUCZYCIELI.Żaden uczeń nie boi się sprawdzianów,nie boi się odpowiadać,ponieważ nikt nie jest pytany.Dlatego lubię taki dzień ponieważ wszyscy mamy zajęcia wolne od ocen,a oceny słowne są tylko pozytywne.Potem zaczyna sie polski..

W tym roku moim ulubionym dniem w szkole jest piątek.

Mój ulubiony dzień Moim ulubionym dniem jest niedziela,ponieważ jest dniem świętym i moi rodzice nie pracują.. Piątek to mój ulubiony dzień, ponieważ bardzo wcześnie kończe szkołę (zajęcia).. Moje ulubione przedmioty mam właśnie w piątek.. Są to: wychowanie fizyczne - dwie godziny, język niemiecki, geografia i plastyka.We wtorek 8 października w naszej szkole odbył się Dzień Głośnego Czytania, który w tym roku przebiegł pod hasłem ,,Mój ulubiony bohater, bohaterka".. W piątek mam tylko pięć lekcji, w inne dni sześć lub siedem.. Kiedy rano wstaję, jem śniadanie zaraz się szykuję i wspólnie wybieramy się do kościoła.Popołudniu jemy wspólny świąteczny obiad,śmiejemy się i dużo rozmawiamy.Pewnego, w miarę słonecznego dnia stanęłam przed szkołą, co z resztą nie było rzeczą niezwykłą, bo do ukończenia osiemnastego roku życia byłam zmuszona zwlekać się z łóżka wcześniej niż bym tego chciała.. W piątek zaczynam lekcje dwiema godzinami wychowania fizycznego.. Przejdź do.. Przez cały dzień uczniowie poznawali przygody Martynki, Mikołajka, Lassego i Mai, Koziołka Matołka, Bolka i Lolka, Cwaniaczka, Hani Humorek, Tupcia ChrupciaOpisz swój ulubiony dzień w szkole po polsku a potem przetłumacz na język angielski :) +0 pkt.. 21 osób lubi to.. jak tak to mi pomóżcie !. 2010-09-25 11:16:41 .Apr 21, 2022[J. Niemiecki] Mój ulubiony dzień w szkole Mój ulubiony dzień w szkole Moim ulubionym dniem w szkole jest piątek..

Sport to bez wątpienia mój ulubiony przedmiot w szkole.

1 0 Odpowiedz.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt