Sprawozdanie z wydatkowania kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego

Pobierz

Takie dane figurują na stronie sejmowej obecnego marszałka w rubryce sprawozdania z wydatkowania z kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego.Takie dane figurują na stronie sejmowej obecnego marszałka w rubryce sprawozdania z wydatkowania z kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego - pisze "Nasz Dziennik" i przytacza.Mar 24, 202121 Wydatkowanie ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego .. Są to kwoty nie-bagatelne, corocznie przekraczające 60 milionów złotych.. Takie dane figurują na stronie sejmowej obecnego marszałka w rubryce sprawozdania z wydatkowania z kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego - pisze "Nasz Dziennik" i przytacza słowaProkuratura, w ramach śledztwa, będzie też badać, czy doszło w związku z tym do poświadczenia nieprawdy przez parlamentarzystów "co do okoliczności mających znaczenie prawne, związanych z wysokością poniesionych wydatków wskazanych w dokumentach w postaci corocznych sprawozdań z wydatkowania kwoty ryczałtu przeznaczonego na .Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania.. Sławomir Neumann zaraportował, że za okres 1 stycznia 2012 - 31 grudnia 2012 pozostała mu nadwyżka w kwocie 12 288,81 zł..

Posłowie co roku składają sprawozdania z wydatkowania kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego.

Mają z tego tytułu do dyspozycji ok. 170 tys. zł rocznie.. (nie posiadając samochodu pobierała roczny ryczałt na przejazdy samochodem) oraz Marka Kuchcińskiego, Wojciecha Jasińskiego, Krzysztofa Jurgiela, Karola Karskiego .Tylko w ostatnich latach, tj. od 2011 do 2013 roku, koszty przejazdu byłego szefa polskiej dyplomacji w związku z wykonywaniem mandatu poselskiego wyniosły blisko 29 tys. złotych.. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.. 10.Warszawska Prokuratura Okręgowa wszczęła śledztwo dotyczące 11 posłów, m.in. marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego, wicemarszałka Marka Kuchcińskiego i wiceministra zdrowia Sławomira .Umorzono śledztwo w sprawie "kilometrówek" 25 posłów, w tym wiceministra zdrowia Sławomira Neumanna - poinformowała w środę Prokuratura Okręgowa w Warszawie..

Sporządził:.Jak wyjaśnił, chodzi o "wprowadzenie w błąd pracowników Kancelarii Sejmu, w związku z rozliczaniem w ramach kwoty ryczałtu otrzymanej na prowadzenie biura poselskiego kosztów przejazdu ...Odpowiada w tej sprawie przed sądem.

kających ze spotkań z nimi interwencji na szczeblu lokalnym.Jednak po podsumowaniu wydatków wychodzi na to, że najlepiej współpracuje się z ministrem Aleksandrem Gradem, który w 2010 r. wydał na pracowników biura poselskiego ponad 19 tys. a na .Jak wyjaśnił, chodzi o "wprowadzenie w błąd pracowników Kancelarii Sejmu, w związku z rozliczaniem w ramach kwoty ryczałtu otrzymanej na prowadzenie biura poselskiego kosztów przejazdu .Informacja o wszczęciu śledztwa w sprawie tzw. "kilometrówek" W dniu 17 grudnia 2014 r. w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie wszczęte zostało śledztwo w sprawie doprowadzenia Kancelarii Sejmu RP w okresie od dnia 1 stycznia 2009 roku do dnia 16 grudnia 2014 roku w Warszawie do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w nieustalonej dotychczas w kwocie, w celu osiągnięcia korzyści .Tylko w ostatnich latach, tj. od 2011 do 2013 roku, koszty przejazdu byłego szefa polskiej dyplomacji w związku z wykonywaniem mandatu poselskiego wyniosły blisko 29 tys. złotych.. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.. Takie dane figurują na stronie sejmowej obecnego marszałka w rubryce sprawozdania z wydatkowania z kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego.2013 roku, koszty przejazdu byłego szefa polskiej dyplomacji w związku z wykonywaniem mandatu poselskiego wyniosły blisko 29 tys. złotych..

Tymczasem na jego biurowym koncie na koniec roku było tylko 513,62 zł.Aug 14, 2020Dec 31, 2020Nr dokumentu Data Kwota zł ... * wg klasyfikacji przyjętej w druku sprawozdania z wydatkowania kwot ryczałtów przeznaczonych na prowadzenie biura poselskiego (załącznik nr 3).

Sprawozdanie z wydatkowania kwoty ryczałtu przeznaczonego na prowadzenie biura poselskiego przez posła Piotra Szeligę: 2011 rok: - środki finansowe przekazane w okresie od 16 listopada do 31 grudnia 2011 roku - 20 581,77 zł - wydatkowano - 9 959,29 zł, w tym: * koszt usług telekomunikacyjnych - 14 zł; * koszty korespondencji i ogłoszeń - 1 040,05 zł; * koszty przejazdów posła w .Jun 4, 2021Oct 28, 2021Koszty transportu przynajmniej w dużej części pokrywa więc rząd.. Ostatnie składali za 2018 r., tak więc przedstawione przez nas dane pochodzą za okres od początku kadencji do końca 2018 r.Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt