Zajęcia komputerowe dla seniorów

Pobierz

Teraz mieszkańcy Wrocławia, którzy ukończyli już 50 lat, mogą zgłaszać się do udziału w bezpłatnym projekcie Komputer [email protected]ą dla osób +50 .Kursy komputerowe w Warszawie Kursy ON-LINE (nauka zdalna) lub lekcje stacjonarne w siedzibie firmy od 1999 roku.. Szydełkowanie - tradycyjna przyjemność naszych babć Obraz babci dziergającej na drutach sweter, chyba każdy z nas ma w głowię na myśl o szydełkowaniu.- zajęcia komputerowe i z języka angielskiego - treningi pamięci.. Przykłady takich placówek to między innymi uniwersytet trzeciego wieku Politechniki Warszawskiej, Szkoły Głównej Handlowej, Akademii Wychowania Fizycznego.Kurs komputerowy dla seniorów.. Warsztaty o charakterze informacyjno-edukacyjnym z dziedziny informatyki mają na celu przekazanie seniorom umiejętności sprawnego i świadomego korzystania m. in.. Kursy prowadzimy również w innych lokalizacjach.. Cena szkolenia: 420 zł /os.. TELEFON ZAUFANIA - pomoc psychologiczna dla seniorów bez wychodzenia z domu TELEFON ZAUFANIA 790 707 760 będzie czynny w czwartki w godzinach 9.00-15.00 od kwietnia 2017 do końca 2017 roku.. Wykorzystując internet, w kilka minut możemy sprawdzić rozkład jazdy, stan konta bankowego czy przejrzeć promocyjne gazetk .May 13, 2021NOWA SIEDZIBA AKADEMII.. Spotkania odbywają się nie częściej niż dwa razy w tygodniu, aby w spokojnej, miłej atmosferze uczyć się obsługi komputera od podstaw.Zapraszamy dorosłych i seniorów na nasze indywidualne zajęcia komputerowe..

online dla seniorów.

Podczas gdy seniorzy mogą zająć trochę więcej czasu na dostosowanie się, korzystanie z bezpłatnych narzędzi edukacyjnych może pomóc przyspieszyć ten proces.. Zapraszamy do zapisywania się na zajęcia.Serdecznie zapraszamy osoby powyżej 60. roku życia na bezpłatne zajęcia komputerowe współfinansowane przez Urząd Dzielnicy Ursynów.. Dzieje tak dlatego, Že proces uczenia siÊ i przyswajania nowych informacji znacznie dtuŽej trwa u osób .W dzisiejszych czasach przeważająca część młodych ludzi nie wyobraża sobie życia bez telefonu czy komputera.. I ETAP - pierwsze uruchomienie komputera - podstawowe funkcje, zasilanie - nauka pisania i edytowania tekstu w programie WordPad - połączenie z Internetem, podstawy Internetu, wyszukiwanie Informacji - komunikacja miejska, PKP, planowanie dojazdu, - wirtualne zwiedzanieZajęcia komputerowe dla seniorów odbywają się też w instytucjach publicznych w większych i mniejszych miastach.. Fundacja ZACZYN, Warszawa, 2016.. W tym roku stworzyliśmy nowoczesną pracownię w samym centrum Warszawy - tuż przy stacji metra Świętokrzyska.. Program zajęć obejmuje podstawowe informacje dotyczące obsługi komputera; obsługa edytora tekstu Microsoft Word; surfowanie w sieci; komunikacja elektroniczna.Kurs podstawowy z obsługi komputera i Internetu dla osób 60+..

Często takie zajęcia dla seniorów organizują biblioteki miejskie.

Dowiesz się jak korzystać z usług Google, jeśli jeszcze ich nie masz pomożemy ci z ich założeniem!. Od 6 grudnia 2021 jesteśmy już na Placu Hołdu Pruskiego 8 na 3 piętrze pokój 46 (jest winda) w siedzibie Kuriera Szczecińskiego.. Oraz obsługi profilu zaufanego.. Na tych warsztatach nauczysz się podstawowej obsługi komputera.. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do najnowszych technologii, które dają wiele możliwości.Zajęcia komputerowe dla seniorów 60+ - Zajęcia, Kursy online, Warsztaty, Kolonie | Znajdź kurs dla siebie w Strefie Zajęć Lista zajęć bruxmedia bruxmedia Zajęcia komputerowe dla seniorów 60+ Zajęcia komputerowe dla seniorów 60+ Kategoria edukacja / inne OpisMar 18, 2022Bezpłatne zajęcia komputerowe dla warszawskich seniorów!. Na rynku znajdziemy sporo różnorodnych książeczek z wieloma ćwiczeniami.. Poziom trudności należy dostosować do stanu seniora.. Dowiesz się także o bezpieczeństwie w internecie oraz o cyberatakach oraz jak się przed nimi chronić.Wciąż wzrastające zainteresowanie nowoczesnymi technologiami skłoniło nas do założenia sekcji komputerowej dla seniorów.. Niektórzy nie byli zdolni do powtórzenia prostych czynnošci na komputerze i zapamiÊtania kilku nowych poj?t..

Jak co roku na jesieni uruchamiamy bezpłatne zajęcia komputerowe dla warszawskich seniorów!

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny.. W sposób łatwy i przystępny pomożemy zrozumieć Ci wszystko, co potrzebujesz do codziennego użytkowania komputera.. z komputera i programów niezbędnych do komunikacji.Kiedy prowadzitam kursy komputerowe dla seniorów, mogtam zaobserwowaé, Že nader cz<- sto maja oni kiopoty z pami?ciq.. Proponowane kursy komputerowe prowadzimy m.in. na terenie całej Warszawy.Podczas gdy dla seniorów, komputery i technologia to kwestia przystosowania się.. Na naszych zajęciach nauczymy Cię: jak rozpocząć pracę z komputerem, jak zrobić podstawowe ustawienia, jak zarządzać danymi na komputerze,Zajęcia komputerowe.. Liczba godzin: 40 godzin dydaktycznych.. Materiały pomocnicze Autorka materiałów pomocniczych: Justyna Dubanik Opracowanie graficzne, skład i uzupełnienie: Magdalena Foryś Korekta: Zespół Fundacji ZACZYN Zdjęcia i grafiki: Zasoby Creative Commons.. Termin szkolenia.Zajęcia 2 - MS Word (15.11.2012) - wstawianie indeksu górnego i dolnego - punktowanie oraz numerowanie - wstawianie elementów tekstu i zarządzanie treścią - zmiana układu strony oraz narzędzia językowe Zajęcia 3 - MS PowerPoint (17.11.2012) - wstawianie i edycja slajdów - dodawanie grafiki, clip artów, tekstu, filmów i muzykiApr 15, 2022Zajęcia komputerowe dla seniorów dają osobom starszym możliwość poszerzenia horyzontów, a przede wszystkim nabycia nowych umiejętności..

Klasy komputerowe online obejmują zakres dla użytkowników wszystkich typów.4 days agoNie zanudzimy wtedy naszego seniora.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt