Chorwacja wakacje 2020 koronawirus gov

Pobierz

Zachęcamy do korzystania z niego wszystkich, którzy przebywają lub planują pobyt poza granicami Polski.. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Witamy w serwisie Ministerstwa Spraw Zagranicznych "Odyseusz" - zapraszamy szczególnie tych, dla których dalekie podróże, peregrynacje, długi pobyt za granicą stanowią znaczną część ich życia czy działalności zawodowej!. Zapobiegania i Kontroli Chorób.Koronawirus: informacje i zalecenia Ważne informacje Informacje dla podróżujących Powrót Informacje dla podróżujących Informacje dla wyjeżdżających za granicę Unijny Certyfikat Covid Sytuacja epidemiologiczna i warunki wjazdu do poszczególnych państw Polskie przedstawicielstwa na świecie Zapisz dziecko na test przed wyjazdem za granicęKoronawirus - podróże za granicę Po konsultacjach z Głównym Inspektoratem Sanitarnym w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną COVID-19 na świecie spowodowaną dynamicznym narastaniem liczby zakażeń i zachorowań wywołanych wirusem SARS-CoV-2 MSZ apeluje o unikanie podróży zagranicznych, które nie są konieczne.Jul 27, 2020Aug 3, 2020Jul 13, 2020Ważne informacje Aktualne zasady i ograniczenia Informacje dla podróżujących Pytania i odpowiedzi Raport zakażeń koronawirusem PulsoCare - całodobowa opieka w czasie izolacji Pozostałe tematy Informacje dla seniorów Informacje dla rodziców Informacje dla uczniów Internetowe Konto Pacjenta (pacjent.gov.pl) Aplikacja Kwarantanna domowaJun 25, 2020Jun 14, 2022How to enjoy Croatia and travel responsibly?.

Dlaczego?Jun 29, 2020Zobacz najciekawsze publikacje na temat: wakacje koronawirus 2020 Poznań; Wakacje Koronawirus… Wakacje koronawirus 2020 ...

Trwa kolejny weekend wakacji 8-9.08.2020.. W przypadku podawania adresu dozwolone są również ukośniki.. Chorwacja uznaje polskie prawo jazdy.. Przepisy wjazdowe do Polski Bezpieczeństwo Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże, które nie są konieczne do Republiki Chorwacji z uwagi na utrzymującą się na wysokim, wzrostowym, poziomie liczbę zakażeń w stosunku do liczby przebywających w Chorwacji.. Z uwagi .Oct 20, 2020Zgłoś podróż.. Władze miejscowe nie wprowadziły w Chorwacji stopnia zagrożenia terrorystycznego.Informacje dla kierowców.. Wakacyjny urlop w 2020 roku może okazać się prawdziwym wyzwaniem.. Prosimy wypełniać pola tekstowe formularza korzystając wyłącznie z liter alfabetu polskiego, cyfr oraz znaków: spacji, myślnika, podkreślenia, apostrofu, kropki, przecinka, nawiasów okrągłych oraz małpki.. Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.. Ambasada RP w Zagrzebiu uważnie śledzi rozwój sytuacji i doradza obywatelom polskim przebywającym w Chorwacji, aby postępowali zgodnie z instrukcjami władz lokalnych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt