Pulsoksymetr instrukcja obsługi w języku polskim

Pobierz

narzędzia pomocnicze (120) środowiska programistyczne (81)W zalewie zagranicznych sprzętów zdarza się, że wśród bogatej dokumentacji nie otrzymamy polskiej wersji instrukcji użytkowania.. Obowiązek ten ustanawia kilka aktów prawnych, z których niektóre mogą dotyczyć tylko wybranych rodzajów towarów.W dokumentacji zakupu powinna się znaleźć instrukcja obsługi urządzenia w języku polskim.. Nie używaj pulsoksymetru podczas badania rezonansem magnetycznym.instrukcji obsługi nie wymagają dalszego powiadamiania.. Polskie i przejrzyste menu ułatwia poruszanie się po programie.. Instrukcja obsługi opisuje funkcje, wymagania, strukturę, specyfikację, właściwe metody transportu, instalację, użycie, naprawy, działanie, kon-PULSOKSYMETR Instrukcja obsługi Instrukcja została napisana i opracowania zgodnie z Dyrektywą MDD93/42/EWG.. Normalna cena: 169,99 zł .. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Instrukcja obsługi 1.Instrukcja obsługi Pulsoksymetr Jumper lacza oraz plastikowej obudowy i baterii.. Przed użyciem urządzenia prosimy o zapoznanie się z instrukcją obsługi.. Informacje dodatkowe.. Prawo nakłada na pracodawcę obowiązek posiadania instrukcji obsługi w języku polskim dla maszyn i urządzeń użytkowanych na terenie zakładu.. Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Angielski, Niemiecki, Francuski.W dokumentacji zakupionego sprzętu powinniśmy znaleźć między innymi instrukcję obsługi urządzenia w języku polskim..

Instrukcja obsługi w języku polskim.

Niniejsza instrukcja opisuje działania oraz procedury, które należy ściśle przestrzegać.. Nie ma więc takiego obowiązku, jeżeli firma sprzedaje specjalistyczne urządzenia tylko podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, wykorzystującym je do prowadzenia tej działalności lub kupującym jest osoba prawna.Znajdź instrukcja obsługi w języku polskim.. Pulsoksymetr SP-20 pozwala na ustawienie granic alarmowych dla mierzonych wartości pulsu i saturacji.Instrukcje obsługi dołączane do towarów sprzedawanych konsumentom na terytorium Polski powinny być sporządzone w języku polskim.. Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.99 MB) (Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to .Wyszukaj instrukcję obsługi >>> Instrukcje obsługi po polsku.. Dodaj swoje tagi: Dodaj tagi.. Nie każdy perfekcyjnie włada językiem angielskim, by móc dokładnie przetłumaczyć często bardzo techniczny język zawarty w manualach.. W podstronach opisałem kilka funkcji programu Audacity dla początkujących.. Zawartość zestawu 1 x pulsoksymetr PO 35 2 x baterie AAA 1,5 V LR03 1 x uchwyt na smycz 1 x etui na pasek 1 x instrukcja obsługi 2.- pulsoksymetr o niskim zużyciu energii - nieprzerwana praca do 40 h z 2 bateriami AAA (baterie w zestawie); - wskaźnik zużycia energii; - automatyczne uruchamianie i wyłączanie po 15 s; - opakowanie zawiera: pulsoksymetr, smycz, 2x bateria AAA, instrukcja obsługi w języku polskim; - gwarancja 1 rok..

Instrukcja obsługi w języku polskim; Reviews.

języki obce (53) matematyka (57) nauczanie początkowe (17) nauka jazdy (16) programy dla szkół (23) przedmioty humanistyczne (14) słowniki translatory (49) Programowanie.. Instrukcja obsługi w języku polskim.. Jeśli tego obowiązku nie dopełni, działa przeciwko art. 15 Ustawy o języku polskim:Informacje o: Petra Electric KM 45.. Pulsoksymetr pozwala kontrolować stan zdrowia, zwłaszcza u osób z chorobami układu oddechowego.. JPD-500C Przed użyciem należy przeczytać niniejszą instrukcję Dziękujemy za zakup niniejszego pulsoksymetru.. Zasoby od Nawigacja samochodowa NAVIX 4307 do Spółka na Cyprze to niższy podatek dochodowyObsługa programu Audacity jest prosta.. Urządzenie może być zasilane również za pomocą akumulatorów AAA, przy czym czas pracy na jednym doładowaniu będzie nieco krótszy w porównaniu z bateriami.Jumper Jpd 500F Bluetooth Pulsoksymetr Instrukcja obsługi w języku polskimInstrukcja SilverCrest IAN 322246 Pulsoksymetr.. W skład zestawu wchodzą: smycz, 2 baterie AAA, pudełko, instrukcja obsługi w języku polskim i gwarancja od producenta na 12 miesięcy.Menu oraz instrukcja obsługi w języku polskim..

Poszukujesz instrukcji obsługi Medisana PM 100 Pulsoksymetr?

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.Ponadto urządzenie posiada wbudowanych 6 trybów wyświetlania pomiarów.. Pulsoksymetr nadaje się do monitorowania pulsu oraz saturacji krwi w trybie ciągłym, ale nie dłużej niż przez 2 godziny.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów.Instrukcja obsługi w języku polskim; Do czego służy pulsoksymetr.. W takiej sytuacji warto sprzęt reklamować, gdyż jest to działanie przeciw ustawie.. Przycinanie, usuwanie szumu, zmiana tonu dźwięku to tylko niektóre funkcje tego programu.. Nie jest przeznaczony do ciągłego monitoringu.. W przypadku osób z COVID-19, pulsoksymetr pozwala wykryć niedotlenienie organizmu.. Kompatybilny z najpopularniejszymi na rynku czujnikami pulsu i saturacji w technologii Nellcor.. Przenośny pulsoksymetr do badania wysycenia krwi tlenem został wykonany z solidnego i odpornego na uszkodzenia materiału.. Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą Petra Electric KM 45. w ciągu 8 sekund Przeznaczenie Pulsoksymetr jest urządzeniem przenośnym, nieinwazyjnym, przeznaczonym do punktowego sprawdzania saturacji tętniczej hemoglobiny (SpO 2) oraz częstości tętna pacjentów dorosłych i dzieci w szpitalach, obiektach ochrony zdrowia itd..

Poszukujesz instrukcji obsługi SilverCrest IAN 322246 Pulsoksymetr?

Jej brak to poważne uchybienie ze strony sprzedawcy.. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc Pulsoksymetr Napalcowy Medyczny przenośne urządzenie medyczne, które służy do pomiaru saturacji krwi czyli natlenienia krwi(SpO2) oraz pulsu .. Przed rozpoczęciem eksploatacji prosimy o uważne przeczytanie niniejszej instrukcji obsługi, gdyż błędna .. • Pulsoksymetr nie może być stosowany jednocześnie z urządzeniami, które nie zostały wyspecyfikowane wInstrukcja Medisana PM 100 Pulsoksymetr.. Dlatego właśnie w pierwszej kolejności uzupełniamy instrukcje dostępne w języku polskim, by były dla każdego zrozumiałe.Pulsoksymetr Napalcowy Szybki Precyzyjny .. Jej brak to poważne uchybienie ze strony sprzedawcy.. Bezpieczeństwo A. .. Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.88 MB) (Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne) OcenaPobierz za darmo instrukcje obsługi PDF Na VideoTesty.pl szybko wyszukasz instrukcje do ponad 26 tysięcy produktów!. Z poważaniem Zespół Beurer 1.. Podstrony (4): Efekty Nagrywanie Opis Menu Skróty klawiszowe.Odpowiedź.. Instrukcja obsługi opisuje funkcje, wymagania, strukturę, specyfikację, właściwe metody transportu, instalację, użycie, naprawy, działanie, konserwację, przechowywanie, itd.Pulsoksymetr Apollo FS20C Skrócona instrukcja obsługi Przed rozpoczęciem używania pulsoksymetru uważnie przeczytaj niniejszą instrukcję.. Nieprzestrzeganie tych procedurInstrukcja obsługi Pulsoksymetr Contec CMS50DL1 Przed użyciem należy przeczytać niniejszą instrukcję Dziękujemy za zakup niniejszego pulsoksymetru..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt