Test znajomości lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szukaj.. Sprawdź, czy uda Ci się odpowiedzieć na wszystkie pytania!Kajko i Kokosz.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Comica, czyli e-komiks w edukacji.zakończone testem ze znajomości treści, on odbędzie się w piątek.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Szkoła latania" Wybierz prawidłową odpowiedź.. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. a) ciotką Kajka b) ciotką Kokosza c) czarownicą d) lekarzem 13) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem zachęceni przez kupca?. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Słaba jakość.Audiobook z obrazkami w ramach dostosowania materiału do specjalnych potrzeb edukacyjnych osób z dysleksją.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Szkoła latania Konkurs ze znajomości lektury .. Test (literature - lektura - komiks - kajko i kokosz) - Test z lektury Kajko i KokoszTest ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz..

Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?

Rozwiąż quiz i sprawdź!. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Szkoła latania.. Zanim ukazał się w formie albumowej, komiks Kajko i Kokosz.Szkoła latania test popularności zdał już podczas publikacji w odcinkach na łamach Świata Młodych w 1975 roku.Testy z lektur SP • Dokumenty • pliki użytkownika zielony_kot_ przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Ten Obcy Test.doc, Test Kajko i Kokosz.. Gdzie znajdowała się Wyższa Szkoła Latania na Miotle?. Szkoła latania".Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Szkoła latania - test wiedzy.. c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Jak miał na imię przywódca Zbójcerzy?. Na początek poproszę, byście spróbowali odpowiedzieć, o czym opowiada komiks "Kajko i Kokosz.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Kajko i Kokosz..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Szkoła latania Test ze znajomości komiksu Janusza Christy.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. miotłą C. dywanem D. balonem 2.W jaki sposób Kajko i Kokosz pokonali nacierających zbójcerzy?. Komiksowa mapa myśli.. 1 .Plik Test Kajko i Kokosz.. Opowiadania 13 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Część 3.. Społeczność .. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania".. Scenariusz konkursu czytelniczego na podstawie komiksu Kajko i Kokosz.. Szkoła latania"?Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop .. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Quizy Os. .. Czemu są pytania o autorze powinno być to w innym teście bo skąd mam wiedzieć kiedy zmarl.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?Janusz Christa, "Kajko i Kokosz Szkoła latania".. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoZaznacz 2 odpowiedzi .. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu..

W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.

A. napuścili na nich niedźwiedziaNaukę latania pobiera się w Wyższej Szkole Latania, zaś wylatujący z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiają alarm, bo zerwali cienką nić sieci alarmowej, wyrywanie zębów z kolei odbywa się "ze znieczuleniem".. Szkoła latania.. Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Będziecie mieli określony czas na odesłanie odpowiedzi.. Szkoła latania".. Test składa się z 12 pytań.. a) do szkoły latania na miotłach b) do szkoły latania na dywanach c) do piekarni d) do cukierni e) do apteki 14) Czy Mirmił umiał latać na miotle ?Kajko i Kokosz.. Test składa się z 12 pytań o różnym poziomie trudności.. Przyglądający się awanturze w klubo-gospodzie starcy oświadczają, że to już nie dla nich takie huczne zabawy.Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Konkursy i testy Beata Maciąg.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów..

Szkoła latania (Janusz Christa).

Kokosz - wysoki, tęgi i ły.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. kaczmo21 2 lata temu.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Część 2.. 4 0 0W 1981 roku wydanie albumowe Szkoły latania zapoczątkowało cykl niezwykle popularnych komiksów Janusza Christy, w których bohaterami są odważny i rozsądny Kajko oraz poczciwy olbrzym Kokosz.. Część 1.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Learning Resources (Quiz): Kajko i Kokosz.. __/0,5 a) Kokosz i Kajko ukradli miotłę i na niej latali.. wozem.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. pytanie 1 z 14.. Test na następnej stronie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt