Test z wiedzy z historii

Pobierz

Źle!. Uważasz, że już wszystko potrafisz?. Nie wiadomo jak umarł.. Filmy Życie Inteligencja Telewizja Jedzenie Konie Motoryzacja Gry Historia Słodkie K-pop.. Ilość pytań: 6 Rozwiązywany: 3661 razy.. Test obejmuje pytania od starożytności a.. 20,926 rozwiązań Quiz wiedzy Królowie Polski - czy znasz te historyczne fakty?. Ile wiesz o herstorii?. Nauki ścisłe.. quiz historyczny.. Można się sprawdzić, można też mnóstwo się dowiedzieć!Bardzo prosty test który powinien móc wykonać każdy kto ma powyżej 5 lat.. Źle!. Test zawiera 17 pytań.Dodatek: Podsumowanie wiedzy z piątej klasy.. działy.. 6 Jak nazywał się najpotężniejszy bóg w mitologii rzymskiej?. 1 Obserwuj autora Dodaj .Ekstremalny quiz wiedzy z historii.. Czy dasz radę poprawnie na wszystkie odpowiedzieć?Klasa 4, dział 4 - Ku współczesnej Polsce.. 1 rok temu 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 1 Skomentuj 4 Super!. 2520 pytań (po 10 na jedną grę) Start.. Tylko prawdziwy znawcy będą mieli z tego quizu 10/10.. pierwszego drugiego trzeciego Dalej Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź.Trudny quiz historyczny.. Obowiązywać Cię będą różne kategorie, w których będziesz mierzyć się z innymi użytkownikami..

Test wiedzy z historii .Ma.rysia.

Przyroda.. Daj z siebie wszystko, a na pewno zdobędziesz wymarzony wynik.. Wynik 8/12 zdobywają nieliczni; Redakcja.. Dobre 72.Testy z historii dla podstawówki Klasa 5 Starożytny Wschód Prehistoria - początki ludzkości Cywilizacja Mezopotamii Starożytny Egipt Starożytny Izrael Cywilizacje Indii i Chin Starożytna Grecja Ateny i Sparta Wojny w świecie greckim Wierzenia starożytnych Greków Kultura starożytnej Grecji Podboje Aleksandra Wielkiego Starożytny RzymTesty z historii dla liceum i technikum Wybierz Test Klasa I Starożytny Bliski Wschód Prehistoria - początki ludzkości Rewolucja neolityczna Starożytna Mezopotamia Starożytny Egipt Początki Izraela Starożytna Grecja Początki Grecji Grecka polis jako forma organizacyjna społeczeństwa greckiego Kształtowanie się demokracji ateńskiej Starożytna SpartaTagi: historia, książki, literatura, szkoła Bardzo trudny test z historii - sprawdź swoją wiedzę!. Jak zginął Ferdynand Magellan?. Pamiętaj, że za oszukiwanie jest dyskwalifikacja!. misiuJ60 2 dni temu.. Średnia 8/13, pytamy tylko jedną literę.. Część humanistyczna - historia i wiedza o społeczeństwie.. Zygmunt August Stanisław August August III Sas Kto jest autorem hymnu Polski?Międzynarodowy test wiedzy w kategorii historia.. 32 pytań | Autor: Testy_HISTORIA | Rozwiązywany 816 razy..

Nauka pomocnicza historii.

Quiz powstał we współpracy z naszym Czytelnikiem - Szymonem.. historyczne.. Czym zajmuje się sfragistyka?. Z kolei początkiem ery chrześcijańskiej jest moment: śmierci i zmartwychwstania ChrystusaWielki historyczny quiz.. quiz historyczny.. Chrobry, Łokietek, Jagiełło.. - czy wszystkie postacie wystar.. Quiz wiedzy Jak dobrze pamiętasz wydarzenia ostatnich 20 lat?. Witaj na moim quizie!. Test inspirowany pytaniami z konkursu wiedzy o sztuce i kulturze dla uczniów gimnazjów.. Test z historii i wiedzy o społeczeństwie - 2013, egzamin gimnazjalnyEgzamin gimnazjalny 2019 Testy i arkusze z odpowiedziami Historia i wiedza o społeczeństwie sprawdź na Manada.pl ️ Najniższe ceny Szybka Wysyłka!. Suma punktów: /16.00.. Powtórz materiał i sprawdź czy już wszystko potrafisz.. Języki obce.. 13 faktów z historii najnowszej, które wypada znać.. Lubię to Usuń polubienie.. Sprawdzian z rozdziału 4 historii dla klasy 4 szkoły podstawowej.. Postęp: 0/2520: Wynik-- poprawnych odpowiedzi: 0% gier zakończono wynikiem 0 punktów.. Tagi: historia, książki, literatura, szkoła.. historyczne.. W którym roku Polska przystąpiła do Unii Europejskiej?. Literatura.Testy i quizy z historii jako ciekawa forma nauki Na portalu edusofa.com można szybko znaleźć profesjonalnego korepetytora prowadzącego zdalne lekcje z historii, ale można też powtórzyć materiał lub sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując testy i quizy z historii.Quiz wiedzy Jaką masz wiedzę historyczną?.

Prosty test z wiedzy ogólnej.

Początkiem ery muzułmańskiej jest hidżra.. To było przecież tak niedawno.Quiz wiedzy z historii ogólnej.. Facebook Twitter Messenger Od pokoleń kobiety zmieniają świat dzięki swoim historycznym debiutom, ale często w ogóle nie znamy ich osiągnięć ani nazwisk.. Test wiedzy podsumowujący wiedzę z piątej klasy.. Zełenski: to historyczny tydzień.. stworzenie świata ucieczka Mahometa z Mekki do Medyny ucieczka Mahometa z Medyny do Mekki 3.. Jesteś gotów zmierzyć się z tym niebagatelnym wyzwaniem?. To będzie fascynująca i piękna podróż!. Sprawdźmy to!. Widget.Pytanie 1 z 10 Do którego rozbioru Polski doszło w 1793 roku?. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.. Co to za wydarzenie?. Kreml grozi NATO za "bezczelny wybryk Wilna".. Odzyskanie przez Polskę niepodległości, okres międzywojenny, walka z Niemcami w trakcie II wojny światowej.. historyczne.. Po dziesięć na każdy wiek!. Test podsumowujący pierwszy dział "Pradzieje i najdawniejsze cywilizacje" Jest przeznaczona dla uczniów klas 5.. 50 pytań, które sprawdzą Twoją wiedzę ogólną na wszystkie możliwe sposoby!. Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Test wiedzy na temat najważniejszych wydarzeń w całej historii państwa polskiego.. herbami rodowodami rodzin pieczęciami 2.. Dobrze, teraz w końcu oficjalnie mogę powitać Cię na sprawdzianie wiedzy!.

100 pytań z historii Polski.

Czas pytania: 00:00:04.Test z historii i wiedzy o społeczeństwie - 2014, egzamin gimnazjalny Test składa się z 23 pytań zamkniętych i został utworzony na podstawie egzaminu gimnazjalnego z kwietnia 2014.. Kriksos Spartakus Flawiusz Juliusz Cezar Dobrze!. 2% gier zakończono wynikiem 1 punktów .Te pytania sprawdzą, czy nie oceniasz się na wyrost.. Powodzenia!. Starożytna Grecja20 pytań z historii, na które każdy powinien znać odpowiedź [Quiz] - Kobieta.. 7 faktów na temat słynnej bitwy, które powinien znać każdy Polak.Wiedza ogólna; Historia sztuki.. Sprawdź, czy poradziłbyś sobie z pytaniami z historii na maturze.. Czas kursu: 00:00:04.. Powtórz najważniejsze wiadomości i przygotuj się na sprawdzian lub ściągę z historii.. Jacy wierni obchodzą święto Chanuka?. Język polski.. Powstanie PRL i jego upadek.Kto był przywódcą największego w historii Rzymu powstania niewolników?. historyczne.. w 2003 r. w 2004 r. w 2005 r. .Jak nazywał się ostatni król Polski?. Odsłon: 43458 Ocen: 193 (56 %) Test - sprawdzian z historii na temat dynastii Piastów, której panowanie w Polsce przypadało na lata 960 - 1370.. Pradzieje i najdawniejsze cywilizacje Sprawdzian z historii klasa 5 dział 1.. Merkury Jowisz Zeus Mars Dobrze!. Został zabity przez tubylców na Filipinach Popełnił samobójstwo.. Odpowiedz na pytania z quizu historycznego i sprawdź jak dużo wiesz o naszej przeszłości!1.. 7 Który władca Polski zapoczątkował rozbicie dzielnicowe?Wielki test z wiedzy ogólnej - 50 pytań!. Zobacz naszą pełną ofertę!. quiz historyczny.. Egzamin dojrzałości tuż, tuż.. Zacznijmy rywalizację!Dynastia Piastów - test z historii.. answer choices Jego statek rozbił się na oceanie Atlantyckim.. Czy wiesz, która kobieta jako pierwsza zdobyła Oscara za reżyserię?1.. Z jakiej dynastii wywodził się August II Mocny i jego syn August III Sas?. Powodzenia!. Z dynastii Leszczyńskich Z dynastii Wettinów Z dynastii Sasów Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rosjanie oglądają zdjęcia .Sprawdź swoją wiedzę historyczną w tych 30 trudnych pytaniach z historii świata!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt