Przeczytaj tekst i dokończ ustnie zdania johannes

Pobierz

Przeczytaj informacje w niebieskiej ramce i zapamiętaj - Nowa wiadomo .Klasa 1 a Edukacja polonistyczno - społeczna:- przepisz do zeszytu w linie zdania we właściwej kolejności:Teraz rower Roberta jest sprawny.Tata Roberta naprawił rower.Robert miał zepsuty rower.- ułóż ustnie pytania do każdego ze zdań;- podręcznik: str. 35, przeczytaj tekst;Edukacja matematyczna:- podręcznik: str.33;- ćwiczenia: str. 31 zad.. Przyjaciółka mamy przyszła ze swoją córeczką o czwartej.podrĘcznik, strona 74, Ćwiczenie 5: dokoŃcz zdania i napisz je w zeszycie.. Ustnie odpowiedz na pytania umieszczone pod tekstem.. Zadanie 2.. Przypominam, że rzeczownik złożony tłumaczymy od końca, a jego rodzajnik bierzemy od ostatniego wyrazu,Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia "KMK KOS"Przeczytaj tekst informacyjny w podręczniku na str. 62-63, obejrzyj ilustracje i odpowiedz na pytania pod tekstem.. Wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń na stronie 54.Dokończ podane zdania.. Przeczytaj wiersz z Elementarza ( e- podręcznik), str. 40 i 41.. Dokończ zdania i zanotuj je w zeszycie.. Zadanie 2 - Przeczytaj tekst z zadania 1. jeszcze raz i napisz w zeszycie zdania z właściwymi imionami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.34 Miejsca w mieście.. W ćwiczeniówce ćw.1 (Połącz), ćw.2 (Wybierz poprawne formy) i ćw.4 (Uzupełnij tekst w drugim trybie warunkowym) str. 78..

Zadanie 1 - Przeczytaj tekst i dokończ ustnie zdania.

Edukacja polonistyczna ćwiczenie str. 58 i 59.. Pamiętając o wielkiej literze na początku zdania i kropce na końcu wykonaj K.p. s.34 ćw.. Pomyśl, dlaczego ludzie hodują te zwierzęta.. Wróć do ćwiczeń i w zadaniu 4 dokończ zdanie: Gdybym miała/miał czarodziejską różdżkę, która spełniałaby dziecięce .Proszę o pomoc plissss.. Dom" Przeczytaj pytania pod tekstem i ustnie na nie odpowiedz.. Pracuj ze słownikiem.. Przeczytaj tekst legendy Piast Kołodziej podręcznik s.163-164.. Przeczytaj rzeczowniki złożone z właściwym tłumaczeniem z zad.. Przeczytaj podany tekst.Zmień ustnie,tam gdzie to możliwe,zdania rozkazujące na oznajmujące.Następnie wybierz właściwe dokończenie zdania.. Zapisz je starannie w zeszycie jedno pod drugim.1.. Przepisz do zeszytu początek zdania i je dokończ:1.. Przeczytaj co to jest empatia- to umiejętność zrozumienia innych ludzi oraz .4.. Ćw.4 Uzupełnij zdania w drugim trybie warunkowym.. Dokończ pisanie K.p. s 34 ćw.1 i wykreśl dwuznaki w ćw.. A teraz uważnie przeczytaj tekst na str. 48.. Opisz ustnie wybrane zwierzę.. 3.Wykonaj zadania matematyczne z podręcznika str. 69.. Edukacja matematyczna ćwiczenie str.58 i 59, srt.60 - dla chętnych.. W opowie- ściach z życia bogów i bohaterów ludzie szukali odpowiedzi na pytania dotyczące powstania świata, praw .Przeczytaj powyższy tekst i znajdź zdania ze spójnikiem weil..

Przeczytaj teksty i uzupełnij je ustnie podanymi wyrazami.

1 4 Berufe mit Zukunft Gramatyka: Zdania okolicznikowe przyczyny ze spójnikiem weil Komunikacja: Opisuję czyjąś pracę i wyrażam opinię na jej temat Nebensätze mit weil Verb.. Zadanie 3 - Dokończ zdania i zanotuj je w zeszycie.. Sie .Otwórz podręcznik na stronie 52-53 i powoli w skupieniu przeczytaj tekst wiersza "Wędrówka".. lepiej rozumie to, co czyta.. Edukacja polonistyczna ćwiczenie str. 61 dla- przeczytaj opowiadanie "Dzień taty" w podręczniku na str. 64-65 i odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania 1-6 na str. 77-78 w zeszycie ćwiczeń; - wykonaj w zeszycie zadania 1 i 2 na str. 63 (podręcznik do matematyki);Mein Traumberuf - Przeczytaj wpisy na forum internetowym, następnie dokończ ustnie zdania - Zadanie 1 ze strony 127.. Ich celem jest sprzedaż produktów i usług.. Teraz sprawdzisz, czy dobrze zrozumiałeś/aś treść tekstu z podręcznika.. 16.IV.2020 r. Podręcznik srt.64- przeczytaj tekst i odpowiedz ustnie na pytania do niego .. Uwaga ważne !. Jakie ty masz marzenia?. Odpowiedź ustnie na pytania 1-3 pod tekstem.. Odpowiedz ustnie na pytanie kończące tekst.. Głównym zadaniem starożytnego mitu była próba wyjaśnienia rozma- itych zjawisk niezrozumiałych dla ówczesnego człowieka.. 1/108 Przeczytaj tekst o problemach nastolatków.. Cw.2 Posłuchaj i przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst "Głupawki" ze str.70.

Jestem dostępna na messengerze.. podrĘcznik, strona 74, Ćwiczenie 2: co robi kierowca rajdowy w czasie wolnym?. Otwórz podręcznik na stronie 90 i wykonaj 1 zadanie.. W zeszycie: 3.. Posługują się językiem w stylu nawiązującym np. do baśni, tekstu naukowego, liryki.. Zapisz datę i temat: Interessante Schulwege in Deutschland.Przeczytaj tekst i dokończ zdania wpisując odpowiednie daty.. 4. podrĘcznik, strona 75, Ćwiczenie 9: obejrzyj zdjĘcia i dokoŃcz ustnie zdania.. Co się wydawało Bartkowi i na czym polegało nieporozumienie - zastanów się i odpowiedz ustnie.. Otwórz ćwiczenia na str. 92 i na podstawie informacji z książki i własnych doświadczeń dokończ zdania właściwymi wyrażeniami.. -Bądz bardzo miły dla Ludeczki-powiedziała mama.-To czarująca dziewczynka i chciałabym, żebyś jej pokazał,że jesteś dobrze wychowany.. może łatwo stracić wzrok.. Jak wytłumaczyłbyś wyraz marzenie?. Zobacz ilustracje i przeczytaj tekst pt. "Mali przedsiębiorcy" doskonal swoje czytanie.. Wypisz w zeszycie wg punktów: tytuł opowiadania bohaterowie miejsce akcji 5.. Zaznacz znakiem (parafka) odpowiedź a,b,c .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Pozdrawiam, Marta Zajdel Środa, 27.05 .1.Przeczytaj w podręczniku na str. 84 tekst pt.,, Wielkanocne tradycje"..

Następnie ustnie dokończ zdania w tabeli.

Ćw.5 Dokończ zdania.. 4.Przeczytaj tekst ze str.251.. Przetłumacz go ustnie na język polski.. 4/252.Przeczytaj podany tekst, a następnie odpowiedz na umieszczone pod nim pytania, używając zdań złożonych.Nazwij zdania,których użyłeś.. dla chĘtnych!. 2.Odpowiedz ustnie na pytania pod tekstem legendy - podręcznik - ć 1,2,3 s. 164.. Powinny mieć wyraźnie zaznaczoną granicę, inaczej będą kryptoreklamą.. Zapisz notatkę: Reklamy są częściowo fikcyjne.. Dokończ zdania i napisz je w zeszycie, wymień takie miejsca do zabawy ,aby były bezpieczne.. Następnie przyporządkuj każdej .Podręcznik srt.62- przeczytaj tekst i przepisz wybrany jego fragment do zeszytu.. Napisz w zeszycie jak nazywają się poszczególne szczeble nauki w Niemczech.Otwórz podręcznik na stronie 54 - 55 - przeczytaj tekst lub wysłuchaj: BAGAŻ - fragment ksiązki W. Widlaka "Pan Kuleczka.. Dokończ zdanie wybierając właściwy ciąg dalszy: Kto czyta, gdy jest mrok, lepiej widzi w nocy.. przeczytaj tekst i opowiedz, dokĄd lubi chodziĆ sebastian vettel.Przeczytaj wpis na blogu Lisy ustnie przetłumacz go na język polski .. 2/str.109 (dokończ zdania podrzędne) 3/109 (uzupełnij zdania właściwymi spójnikami - tylko jeden jest ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt