Zapisz pytania stosując podane wyrazy i odpowiedz na nie

Pobierz

2011-04-14 14:24:33 Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii.. Question from @Daradiel - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ułóż z podanych wyrazów pytania i odpowiedz na nie na podstawie informacji w ćwiczeniu 3Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. SŁUCHANIE ZE ZROZUMIENIEM.. Odpowiedz na to pytanie w oparciu o wnioski z interpretacji podanego fragmentu "Dziadów" czesc IV Adama Mickiewicza .Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pytania .. 9 dodatkowo napisać wszystkie reakcje za pomocą wzorów półstrukturalnych (także te związki, które są podane słownie) zad.. Odpowiedz krótko na podane pytania.. Uwaga!. Wyrazy, których nie da się wpisać, bo są innymi częściami mowy pozo - Pytania i odpowiedzi - Język polski.. Szkoła - zapytaj eksperta (966) Szkoła - zapytaj eksperta (966) Wszystkie (966) Język angielski (698) Język polski (0) Matematyka (0) .wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin W zad.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Dodaj.. NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Jeden tekst pasuje do dwóch pytań.Zad.1 Zapisz w postaci wyrażeń algebraicznych odpowiedzi na podane pytania.. W ten sposób ćwiczysz zaimki pytajne..

Przeczytaj poniższe zadanie i odpowiedzi na pytania.

Potem dopisz krótkie odpowiedzi.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. - tak zeznaje oskarżona w sądzie.. OPOP- Strona 5 z 21Zadanie 1. c) Ile jest flamingów w ZOO, jeśli jest n samców i trzykrotnie więcej samic?Podziel podane wyrazy i wyrażenia na trzy grupy : przysłówki , zaimki przysłowne i frazeologizmy.. : gdzieniegdzie , ogólnie , tak samo , tam , tamtędy , teraz , tędy , tędy i owędy , tu, tu i ówdzie , wszędzie , wtedy .. 2012-11-12 14:27:09Ułóż pytania z podanych wyrazów , a następnie ułóż krótkie odpowiedzi do pytań .. \ Czytaj poszczególne zaimki z lewej kolumny i pomyśl oco najmniej trzech przykładach odpowiedzi.. 2021-09-27 22:42:26 Labirynt przestrzen zapraszajaca do odkryc czy pulapka bez wyjscia.. 2021-09-27 16:53:20 Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz czy wypowiadanie swojego zdania ułatwia życie .Zapisz odpowiedzi w zeszycie ( może być po polsku).Klasa 1 a Edukacja polonistyczna:- przeczytaj tekst w podręczniku na str. 50 i przepisz do zeszytu wyrazy z rz znajdujące się pod czytanką;- poćwicz pisanie dwuznaku rz i wyrazów w zeszycie do kaligrafii na str. 69 i w ćwiczeniach na str. 47.Edukacja matematyczna:- wykonaj obliczenia .Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 1. powyżej.. Wyraź swoją opinię na temat życia i zachowania ducha..

Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.

2/190 Do podanych słów i zwrotów dopisz po trzy synonimiczne .B.. Wysłuchaj i wpisz brakujące wyrazy w notatkę .. Książki Q&A Premium.. "Jestem nie winna pomoru koni".. Napisz list do jednego z duchów.. Wykorzystując podane wyrazy, napisz pytania , a następnie odpowiedz na nie : 1.. Pomożecie z zadaniem z polskiego?. .wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin.. 5 Używając podanych wyrazów, napisz pytania i odpowiedz na nie zgodnie z prawdą.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Ułuż zdanie z podanych wyrazów i odpowiedz na nie.. Jak moge odzyskać konto na msp kiedy nie wchodziłam na te konto 4 miesiące?pytanie komputerowy-informatyka.. "Jestem niewinna rozpadowi małżeństwa".wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin 2014-10-30 19:36:22: Problem wygląda tak: mam smartfona na androidzie i nie mam wi-fi.. 2011-10-12 15:42:06; Ułóż z podanych wyrazów pytania i odpowiedz na nie na podstawie informacji w ćwiczeniu 3 2012-10-22 19:55:39; Ułóż z podanych wyrazów pytania odnoszące się do powyższego tekstu.. Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. znajdowanie określonych informacji,PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA ZADAŃ 1.-4..

Wybierz trzy z nich, które ...podanych odpowiedzi.

Język polski - szkoła podstawowa.. (0-1) Spośród podanych pytań wskaż to, na które nie można znaleźć odpowiedzi w przytoczonym fragmencie utworu Antoine'a de Saint-Exupéry'ego.Wybierz właściwąZ podanych wyrazów ułóż pytania i odpowiedzi w czasie prezent continuous.. Logowanie.. \ Buduj różne pytania dotyczące otoczenia, wyglądu, aranżacji Twojego pokoju, klasy.. 2015-03-02 18:54:51Napisz pytania wykorzystując , podane wyrazy, a następnie odpowiedz na nie .. Do każdego pytania dopasuj właściwy tekst.. Wina długu lub wina zrobienia krzywdy to zawsze jeden wyraz " wina, winny, niewinny".. a) Ile razem lat mają Ania i Czarek, jeśli Czarek ma x lat, a Ania jest od niego 4 lata starsza?. Do każdej odpowiedzi wybierz odpowiednie słowo pytające : .. Pytanie trochę dziwne, ale JEST taka…25 odpowiedzi do "Pisownia łączna i rozdzielna partykuły "nie"".. Podane wyrazy wpisz w odpowiednie miejsca tabeli.. Rejestracja.. Potrzebuje ebook`a .wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin Przeczytaj i uzupełnij tresc zadanianapisz pytanie i rozwiąż zadanie.Na grzadce rosło 14 marchewek królik wyrwał 6 marchewek/ ile opowiedzi zaznacz znakiem właściwe odpowiedzi.. b) Ile złotych zapłacą za bilety do kina rodzice z czwórką dzieci, jeżeli bilet ulgowy kosztuje p złotych, a bilet normalny q złotych?.

Dodaj.Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.

Potem dopisz krótkie odpowiedzi.. W załączniku.. Poniżej znajdziesz 5 pytań.. dodatkowe.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Ułóż pytania do podanych wyrazów.. Podane wyrazy wpisz w odpowiednie miejsca tabeli.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 23.10.2015 (8:47) - przydatność: 29% - głosów: 7.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Zastosuj odpowiednie przyimki łączące się z celownikiem oraz wyrazy podane w nawiasach we właściwej formie.wpisz odpowiednio podane wyrazy i wyrazenia do tabeli odpowiadajac na pytanie wohin JĘZYKOZNAWSTWO Poszukuję nazwy pewnych błędów w łączeniu wyrazów, które są podobnego, wręcz tego samego znaczenia jak np. nie ma nic, artykuły AGD. P.S..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt