Cześć co robisz ułóż odpowiedzi z podanych wyrazów

Pobierz

Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. Historia.Ułóż pytania z podanych wyrazów i odpowiedz na nie V-to znaczy tak (czyli ten ptaszek) 1. a present, Marco and I, got,Have.. Otocz w nich czerwonymi pętlami litery oznaczające samogłoski, a niebieskimi - oznaczające spółgłoski.. Klucz do odpowiedzi Żyrardów - 3 wyrazy z literą ż. Leżajsk - 4 wyrazy z literą ż. Łomża - 5 wyrazów z literą ż. Żnin - 6 wyrazów z literą ż. Giżycko - 7 wyrazów z literą ż.Ułóż wyrazy z ramki w kolejności alfabetycznej i je napisz.. Ułóż z podanych wyrazów pytania i dopasuj do nich odpowiedzi Ułóż zdania z podanych wyrazów.. Przedmiot.. Zdanie ułożone z podanych wyrazów to:Człowiek rozumny pojawił się na świecie około 200 tysięcy lat Odpowiedź na zadanie z Wczoraj i dziś 5Utwórz zdania z podanych wyrazów.. Szkoła - zapytaj eksperta (1061)Możesz również użyć "blanka", czyli pustej płytki, zastępującej dowolną literę.. Question from @Helena321 - Szkoła podstawowa - Język angielskiZobacz 1 odpowiedź na pytanie: Ułóż zdania do podanych słów.. :) Z góry^^ Dziękujee;DUłóż i zapisz w zeszycie: Porządkowanie.. 5 szkoły podstawowej.. Poniżej sprawdzisz przykładowe słowa ułożone z jedną dowolną literą:Z podanych wyrazów ułóż pytania i odpowiedz na nie.. Uzupełnij tabelę.. Użyj ich w odpowiedniej formie.. Książki.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski ..

Ułóż odpowiedzi z podanych wyrazów.

wg Karolinawie.. Ułóż wyrazy tak, aby tworzyły zdania i głośno je przeczytaj!. Zaznacz w nich ż. zzWybierz nazwy dwóch żywiołów.. Policz w podanych wyrazach sylaby, głoski i litery.. Układamy zdania złożone.. Question from @Kuba556PL - Szkoła podstawowa - Język .Ułóż pytania i odpowiedzi z podanych wyrazów.. Nastepnie przetłumacz je.. W naszym narzędziu do szukania słów z liter, za blanka (lub inaczej "mydło") służy znak zapytania lub gwiazdka - wpisz to co jest dla Ciebie bardziej wygodne.. Zaloguj.. ;) 1.cehmoopprstu 2.aeegnnstw's 3.keemrrpasut 4.posecholtsh 5.thicems's Za dobre odpowiedzi daje 6 napewno!. Ułóż odpowiedzi z podanych wyrazów Lukaszmatras67 Lukaszmatras67 21.11.2020 Język niemiecki Szkoła podstawowa Cześć co tu robisz?. Question from @Mcichon - Szkoła podstawowa - Język angielskiUłóż zdania z podanych wyrazów.. Przeczytaj wyrazy.. List,Bóg,Pismo święte,jest,do,człowiek,skierować,Język Angielski: Zad.Ułóż wyrazy z podanych liter.. Porządkowanie.. Click Share to make it public.Ułóż z podanych wyrazów zdania w stronie biernej.. Odpowiedz.. Ułóż odpowiedzi z podanych wyrazów 1 Zobacz odpowiedź lovelypola lovelypola .Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o 3.. 2012-12-04 19:00:44 ułuż zdania z tych wyrazów angielski 2010-09-23 16:45:39 Zdanie ułożone z podanych wyrazów to: Odpowiedź na zadanie z Wczoraj i dziś 5..

(Pls jak na…Ułóż zdanie z podanych wyrazów.

Ułóż zdania z podanych elementów.Ułóż zdania z podanych elementów ( pamiętaj o odmienieniu czasownika) 1.sie ( l.mn) ,rad, gern,fahren.. ich*sein*Jahre alt*vierzehn du*sein*aus Pol…Ułóż pytania z podanych elementów: 1 .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: proszę !. Klasa 1 Angielski.. Utwórz zdania z podanych wyrazów.Einen Hamburger, bitte.Z podanych elementów utwórz zdania, rozpoczynając je od wyróżnionych wyrazów.. Zarejestruj.. Szkoła - zapytaj eksperta (1049)Did you go to the cinema .Ułóż pytania z podanych wyrazów (J.Angielski)PONIŻEJ 2016-12-03 16:39:26 Ułóż pytania z podanych wyrazów j angielski 2012-09-18 15:34:09 Ułóż pytania z podanych wyrazów i wyrażeń.Następnie napisz odpowiedzi.. 9/29 w podręczniku i 9/27 w w ćwiczeniach.. 5 Ułóż pytania do podanych odpowiedzi.Wykreśl ze strażackiego węża wyrazy z ż. Uzupełnij zdanie wyrazem, który powstanie z pozostałych liter.. 3/190 Wyjaśnij, co oznaczają poniższe frazeologizmy związane z teatrem.Słownik ten służy do wyszukiwania słów z podanych liter oraz anagramów.. Skorzystaj z klucza do odpowiedzi.. Odpowiedzi: 0 .. Ułóż z nimi zdania i zapisz w zeszycie.W tym celu przeczytaj ich prezentacje i podkreśl w nich wyrazy z ż. Policz podkreślone słowa.. Wskazówka: Gdy szukasz wyrazów zaczynających się lub kończących jakimiś konkretnymi literami użyj nawiasów kwadratowych " []".Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

2010-01-14 16:50:49 Ułuż pytania z podanych wyrazów !?

2012-10-10 15:58:36 Ułóż pytania z podanych wyrazów (J.Angielski)PONIŻEJ 2016-12-03 16:39:26 Ułóż pytania z podanych wyrazów .. zzWykreślone z węża wyrazy zapisz w zeszycie.. Klasa 1 Polski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Wylosuj spójnik i ułóż z nim zdanie (spójnik zapisz kolorem lub podkreśl).. 7 kl. Question from @Proxma - Liceum/Technikum - Język niemieckiUłóż zdania z podanych wyrazów: onomatopei idei epopei nadziei orchidei Korei kniei żmii ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt